Prezenty dla dziewczynki na Dzień Dziecka – przegląd inspiracji!

Redakcja Redakcja Dziecko Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Jeśli masz pod swoim dachem młodą damę zapatrzoną w swojego idola albo dopiero raczkującą, koniecznie zadbaj o prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki, który spełni jej marzenia. Jako rodzic, chrzestny bądź znajomy rodziny zbudujesz z nią więź, a także pokażesz, kim dla Ciebie jest.

Prezenty dla dziewczynki na Dzień Dziecka - dlaczego to takie ważne?

W Dniu Dziecka każdy maluch, duży i mały, marzy o przynajmniej skromnym podarunku. Dotyczy to zarówno małych rycerzy i piłkarzy, ale również malarek i początkujących tancerek. Jeśli masz pod swoim dachem młodą damę zapatrzoną w swojego idola albo dopiero raczkującą, koniecznie zadbaj o prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki, który spełni jej marzenia. Jako rodzic, chrzestny bądź znajomy rodziny zbudujesz z nią więź, a także pokażesz, kim dla Ciebie jest. Prezent sprawi również, że dziecko poczuje się docenione i będzie miało okazję porozmawiać z rówieśnikami na temat tego, co dostało w Dniu Dziecka.

Prezenty dla małych księżniczek - dla dziewczynek do 3 lat

Masz w domu prawdziwą księżniczkę, a Twoje poprzednie pomysły na prezent dla dziewczynki nie wypaliły? Postaw na  coś królewskiego! Przytulanka do łoża i na czas snu, która sprawi, że mała dama wyciszy się po jedzeniu lub w nocy. Ma już kilka? Zaopatrz ją w dziecięcy szlafrok po kąpieli, idealny na czas pielęgnacji i mycia. To wciąż nie to? W takim razie może zabawka – klocki dedykowane dla dziewczynek, wyczesane i pięknie ubrane lale albo zestaw małej lekarki.  Wybierając idealny prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki dla damy w wieku poniżej 3 lat kieruj się zasadą, w której zabawa idzie pod rękę z edukacją i praktycznością. Możesz wybierać prezenty, które wesprą rodziców w wychowaniu pociechy lub wpłyną bezpośrednio na jej rozwój psycho-fizyczny. W obu przypadkach z pewnością wywołasz uśmiech na twarzy obdarowywanej!

Kreatywne prezenty dla młodych artystek - dla dziewczynek

4-6 lat Młode artystki, które z zacięciem kolorują, malują, szkicują i lepią z plasteliny potrzebują odpowiednich narzędzi. Prezenty dla dziewczynki na Dzień Dziecka będą więc składały się przede wszystkim z przyborów artystycznych i materiałów potrzebnych do kreatywnego tworzenia. Farby i pędzelki, modelina z plasteliną, papier i kredki – wszystkie z tych podarunków z pewnością przydadzą się małej artystce. W nagrodę z pewnością otrzymasz nie tylko buziaka, ale również swój portret!

Pamiętaj, aby przy wyborze przyborów do malowania czy rysowania kierować się bezpieczeństwem dziecka. Unikaj skomplikowanych narzędzi i niebezpiecznych produktów np. nożyczek. Postaw na nietoksyczne i hipoalergiczne produkty, które nie uczulają dziecka i łatwo się zmywają.

Prezenty dla małych fashionistek - dla dziewczynek 7-9 lat

Widzisz, że Twoja córka ma ciągotki do mody? Pociecha znajomych to modnisia, która nie rozstaje się ze swoją torebką? Czas zakupić stylowy prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki! Wybierz odpowiedni krój, dopasuj do wzrostu i innych wymiarów, jeśli możesz – spersonalizuj! W ten sposób możesz tworzyć samodzielnie niesamowite prezenty w formie szlafroków, bluzek, torebek, a nawet całych strojów na bal karnawałowy. Kupując prezenty dla dziewczynki w formie ubrań, koniecznie sprawdź, co lubi. Może się bowiem okazać, że przegapiłeś modę na jakiegoś idola lub postać z gier, seriali lub filmów. Ważne również, aby wybrane produkty nie uczulały skóry dziecka i były dopasowane do wieku dziewczynki.

Przykłady prezentów z mygiftdna.pl

Szukasz naprawdę szałowego i oryginalnego prezentu dla dziewczynki na Dzień Dziecka? Poszukaj czegoś w MyGift.pl – sklepie internetowym z personalizowanymi upominkami i gadżetami. W ofercie tej marki znajdziesz mnóstwo produktów czekających, aż ozdobisz je własnym logo, hasłem bądź autorską grafiką.

Dla dziewczynek na Dzień Dziecka w szczególności polecamy:

  • pluszaki z personalizowanym haftem,
  • skarbonki z nadrukiem,
  • praliny z belgijskiej czekolady,
  • szlafroki z personalizowanym haftem,
  • koraliki do robienia biżuterii,
  • kocyki-przytulanki,
  • notatniki z nadrukami dla dziewczynek.

Każdy z tych produktów możesz spersonalizować za pomocą autorskiego wzoru lub wybrać gotowy. Czas realizacji całego zamówienia wraz z darmową usługą personalizacji wynosi tylko jeden dzień roboczy. Na dodatek masz możliwość zwrotu towaru przez cały rok! 

Sprawdź inspiracje prezentowe pod adresem https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Dzien-Dziecka .

Komentarze