Bank Pekao S.A. na swoim instagramowym profilu @bankpekaosa wystartował z konkursem dla artystów pt. „Pekao ART_stories”
Bank Pekao S.A. na swoim instagramowym profilu @bankpekaosa wystartował z konkursem dla artystów pt. „Pekao ART_stories”

Weź udział w konkursie PEKAO ART_stories i pokaż swoją sztukę!

Redakcja Redakcja Sztuka Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Bank Pekao S.A. na swoim instagramowym profilu @bankpekaosa wystartował z konkursem dla artystów pt. „Pekao ART_stories”. Do wygrania jest nawet 20 tys. zł., promocja pracy konkursowej i nagrody dodatkowe. Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy w dowolnej formie artystycznego wyrazu, w której swoją sztuką opowiedzą o bankowej aplikacji PeoPay. Konkurs trwa do 24 sierpnia.

PEKAO ART_stories to cykl konkursów skierowany do wszystkich, którzy interesują się sztuką i chcą podzielić się swoim talentem. Każda osoba, która maluje, fotografuje, przygoto-wuje grafiki, animacje czy materiały wideo, może wziąć udział w konkursie.

PEKAO ART_stories, konkurs banku PEKAO

Tematem przewodnim pierwszej edycji PEKAO ART_stories jest hasło „10 lat bankowości mobilnej PeoPay”. Zadaniem uczestników jest przedstawienie swojej interpretacji bankowości mobilnej Banku Pekao S.A. nawiązującej do jubileuszu aplikacji. Do wygrania jest nagroda główna w wysokości 20 tys. zł oraz trzy nagrody dodatkowe po 2 tys. zł. Wybrane prace zostaną opublikowane w galerii na stronie www.pekaoartstories.pl oraz na Instagramie banku @bankpekaosa. Zwycięzcy mogą też liczyć na promocję swoich prac i twórczości. Prace można zgłaszać do 24 sierpnia br. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 września.

Dzieła artystyczne zgłoszone do konkursu będą oceniane przez jury w składzie: Marta Szygenda, Dyrektor Departamentu Marketingu w Banku Pekao S.A., Paweł Ignaczak, Prodziekan ds. Kształcenia na Wydziale Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich ASP w Warszawie oraz Łukasz Pączkowski, znany jako Zulu Kuki - artysta multidyscyplinarny, fotograf, projektant, założyciel agencji kreatywnej i pasjonat nowych technologii.

"Tokenizacja sztuki"

– Bank Pekao od lat promuje sztukę. Oprócz posiadanych zbiorów wybitnych dzieł, tokenizuje sztukę, organizuje wystawy w galeriach, czy podejmuje współpracę z uznanymi artystami przy okazji ważnych wydarzeń. Dlatego akcja PEKAO ART_ stories to kontynuacja tych działań w nowej odsłonie. Tym razem dajemy szansę młodym artystom na swobodną interpretację produktów i usług, które oferuje bank. Jesteśmy ciekawi jak artyści postrzegają świat współczesnych rozwiązań finansowych i ich obecność w codziennym życiu – mówi Marta Szygenda, członek jury konkursu, Dyrektor Departamentu Marketingu Banku Pekao S.A. – Gorąco zachęcam wszystkich pasjonatów sztuki do wzięcia udziału w naszej akcji. Każdy może wybrać dowolną formę artystycznego wyrazu. Idziemy z duchem czasu, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły – dodaje.

Jak wziąć udział w konkursie PEKAO ART_stories?

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać pracę za pośrednictwem formularza zgłosze-niowego dostępnego na stronie  www.pekaoartstories.pl.

Więcej na temat konkursu można przeczytać na stronie: www.pekaoartstories.pl oraz na Instagramie banku @bankpekaosa, gdzie na bieżąco publikowane są informacje, które mogą pomóc w stworzeniu pracy.

Fot: materiały prasowe

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj Obserwuj notkę