Trwa akcja policji, zdjęcie ilustracyjne, policja.gov.pl
Trwa akcja policji, zdjęcie ilustracyjne, policja.gov.pl

Makabryczna zbrodnia w Opolu. Dwoje małych dzieci nie żyje

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
Ciała dwójki dzieci w wieku przedszkolnym znaleziono na przedmieściach Opola. W mieszkaniu była też ranna kobieta, która nie była matką ofiar. Jak dowiedział się RMF FM, dzieci miały rany cięte gardła.

Zwłoki dzieci na przedmieściach Opola

Na przedmieściach Opola odkryto zwłoki dwojga dzieci w wieku przedszkolnym lub młodszych. Polsat News podaje, że zwłoki znalazł ojciec, który wrócił do mieszkania. Znajdowała się w nim też ranna kobieta, która jest konkubiną mężczyzny.

Natomiast RMF FM podaje, że to dziadkowie przed godziną 17.00 znaleźli leżące na podłodze zwłoki dwojga swoich wnucząt. To 4-letnia dziewczynka i o rok młodszy chłopiec.

Polsat News dowiedział się, że zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu wpłynęło do operatora numeru 112 po godz. 17. Nie wiadomo, kto poinformował służby.

Jak dowiedział się RMF FM, dzieci miały rany cięte gardła. Nieoficjalnie wiadomo też, że obok ciał dzieci miała - z licznymi ranami kłutymi - leżeć ich 34-letnia matka. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Prawdopodobnie konkubina zamordowała dzieci partnera

Według ustaleń Polsat News, sprawczynią była prawdopodobnie partnerka ojca dzieci. Mężczyzny w chwili zabójstwa miało nie być w mieszkaniu, ponieważ był w pracy. Pojawił się na miejscu później i został odwieziony karetką do szpitala.

Również RMF FM podaje, że to kobieta dokonała zabójstwa, a następnie próbowała popełnić samobójstwo. Zabezpieczono zakrwawiony nóż do cięcia tapet.

Oficer prasowa sierż. szt. Marta Białek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu potwierdziła, że na jednej z posesji w powiecie opolskim policja znalazła ciała "dwojga małych dzieci". - Na ten moment dla dobra śledztwa nie udzielamy informacji na temat prowadzonych czynności. Sprawą zajmuje się prokuratura - powiedziała Interii sierż. szt. Białek.

Na miejscu zdarzenia trwa akcja policji. Działania prowadzą śledczy pod nadzorem prokuratora.

MD

Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj25 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo