źródło: PKO BP
źródło: PKO BP

Ten bank kusi nową ofertą. Można zgarnąć sporą kasę

Redakcja Redakcja Finanse Obserwuj temat Obserwuj notkę 13
PKO BP rozdaje swoim klientom pieniądze na zakupy. Zgarnąć można bon o wartości nawet 600 złotych. Jest jednak jeden haczyk. Żeby otrzymać maksymalną kwotę z promocji spełnić trzeba szereg warunków.

Promocja w PKO BP. 600 złotych do zgarnięcia

Każdy, kto spełni warunki, może otrzymać nawet 600 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro. Pierwszym jest założenie konta PKO Konto Dziecka z kartą PKO Junior dla dziecka do 12 roku życia lub PKO Konto dla Młodych z kartą, jeśli nastolatek jest w wieku od 13 do 17 lat. Musimy wyraźnie podkreślić - bez założenia takiego rachunku dla podopiecznego z promocji nie skorzystamy.

Potem należy się zarejestrować na stronie PKO BP w zakładce "Promocje i zniżki". Po wypełnieniu tych dwóch kroków możemy dostać bon na zakupy w Allegro w wysokości 200 zł. Ale w promocji można założyć dwa konta, więc wtedy bonus to 400 zł.

 

Trzeba mieć konto w banku

Jak zatem otrzymać 600 złotych? W tym celu należy założyć zwykłe konto, zarejestrować się na stronie i przez kolejne 3 miesiące zapłacić w każdym z nich przynajmniej 5 razy kartą lub BLIKIEM. Po spełnieniu wszystkich warunków do 31 stycznia 2024 na koncie powinien pojawić się bon na 600 zł do wykorzystania na Allegro.

W tym momencie pojawia się kolejna "gwiazdka". Promocja na zgarnięcie pełnej puli 600 złotych dotyczy osób, które nie miały konta w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2022 do 20 sierpnia 2023.

MB

Źródło zdjęcia: Placówka PKO BP. Fot pkobp.pl

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka