fot. Instagram/Tom Cruise
fot. Instagram/Tom Cruise

Tom Cruise pędzi na motocyklu obok Łuku Triumfalnego. Jak zwykle bez kasku [WIDEO]

Redakcja Redakcja Film Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
We Francji poruszenie. Tom Cruise przyleciał do Paryża kręcić zdjęcia do najnowszej części "Mission Impossible". W maju 2025 roku aktor powróci jako słynny Ethan Hunt z ósmą misją szpiegowską. Cruise został zauważony, jak pędził na motocyklu, dosłownie rzut kamieniem od Łuku Triumfalnego.

Nowy film z serii "Mission Impossible"

Obecność Igrzysk Olimpijskich tego lata zmusiła miasto do ograniczenia, a nawet zawieszenia filmowania w stolicy Francji od połowy czerwca do połowy września, więc ekipa "Mission Impossible", którego premierę zaplanowano na maj 2025 roku, musiała się pospieszyć z realizacją ujęć w Paryżu. 

Obecność Toma Cruise'a na Avenue Carnot, znajdującej się w 18. dzielnicy, została uwieczniona w mediach społecznościowych. Zdjęcia, przekazane przez internautę, a następnie przez media, pokazują aktora pędzącego ulicą na pełnej petardzie, bez kasku i poprzedzanego przez auto z filmowcami, niedaleko Łuku Triumfalnego i Pól Elizejskich.Tom Cruise szaleje w Paryżu

Hollywoodzki aktor został również zauważony pod mostem Bir Hakeim, znajdującym się między 15. a 16. dzielnicą. "Tom Cruise właśnie nakręcił scenę na promenadzie Jean-Paula Belmondo" - napisał w mediach społecznościowych dziennikarz i pisarz Philippe Lombard. Pachnie jak hołd dla "Fear of the City".

To nie pierwszy raz, kiedy Tom Cruise wybrał się do Paryża na sesję zdjęciową. Już w 2018 roku przyjechał tu ze swoim motocyklem, aby wyreżyserować kilka scen szóstej odsłony serii "Mission Impossible", zatytułowanej "Fallout" . Wtedy zdjęcia w stolicy Francji trwały 36 dni, stając się największą sesją zdjęciową, jaką kiedykolwiek nakręcono w Paryżu. Pamiętamy scenę pościgu w Mission Impossible 6 nakręconą między Aleją Sachsen, Wieżą Eiffla i Kanałem Saint-Martin. Tom Cruise również przeleciał helikopterem nad wieżą Eiffla i wylądował na spadochronie w kopule Grand Palais.

Kontynuacja "Mission Impossible: Dead Reckoning", ósmej części przygód Ethana Hunta, jest kręcona od kilku miesięcy. Pierwotnie zaplanowana na czerwiec 2024 roku premiera filmu została przesunięta z powodu strajku scenarzystów i aktorów w Hollywood.

ja

Na zdjęciu Tom Cruise w otoczeniu fanów, fot. Instagram/Tom Cruise

Czytaj także:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj4 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura