Pożar opuszczonego domu z "Big Brothera". Fot. YouTube/Kanał: Żądny Przygód
Pożar opuszczonego domu z "Big Brothera". Fot. YouTube/Kanał: Żądny Przygód

Nocny pożar pod Warszawą. Kręcili tam kiedyś "Big Brothera"

Redakcja Redakcja Wypadki Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
W Gołkowie pod Warszawą doszło do pożaru opuszczonego budynku. Ogień zajął około 100 m kw. budynku oraz materiały łatwopalne, znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. Okazało się, że to nieruchomość, w której kręcono m.in. "Big Brothera" oraz "Top Model".

Pożar pod Warszawą 

W nocy z 22 na 23 maja w Gołkowie pod Warszawą doszło do pożaru. – Na około 100 metrach kwadratowych paliły się pozostałości budynku i materiały łatwopalne znajdujące się w dwóch pomieszczeniach – powiedział w rozmowie z Interią starszy kapitan Grzegorz Szydłowski ze straży pożarnej w Piasecznie.


Strażacy natychmiast po przybyciu na miejsce rozpoczęli akcję gaśniczą. Pożar udało się zatrzymać, a następnie przystąpiono do oddymiania opuszczonych pomieszczeń. Na miejscu pracowało sześć wozów strażackich: z PSP w Piasecznie, OSP w Bobrowcu i Jazgarzewie.

Budynek z "Big Brothera" 

Opuszczony budynek, w którym doszło do pożaru, to nieruchomość znana m.in. z "Big Brothera" oraz "Top Model". Od kilku lat ogromna willa stoi jednak pusta. W sieci pojawiało się wiele nagrań ze zwiedzania posiadłości. Można do niej łatwo wejść, a brama wjazdowa jest cały czas otwarta. 

"Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest. Mój dom się pali! Ale smutno" – skomentowała pożar Magda Wójcik, zwyciężczyni szóstej edycji "Big Brothera". Straż pożarna nie podała, co było przyczyną pożaru. 

MP

Pożar opuszczonego domu z "Big Brothera". Fot. YouTube/Kanał: Żądny Przygód

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj7 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości