Koeman pośmiewiskiem jak Loew. Dziwne zachowanie trenera obiegło świat

Redakcja Redakcja Euro 2024 Obserwuj temat Obserwuj notkę 10
Ronald Koeman tak przeżywał starcie swojej reprezentacji Holandii z Polską na Euro 2024, że aż zjadł własną "kozę" z nosa. Niegdyś do historii przeszły dziwne zachowania selekcjonera Niemiec Joachima Loewa, który podekscytowany w meczach grzebał w majtkach i dłubał w nosie jak Koeman.

Koeman podpadł już na starcie meczu Polska-Holandia

Ronald Koeman nie popisał się w niedzielnym meczu na Euro 2024. Gdy polski trener Michał Probierz podszedł do ławki rezerwowych Holendrów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, jego odpowiednik i członkowie sztabu nawet nie wstali z siedzeń na przywitanie. Był to pierwszy obrazek z udziałem byłego piłkarza Barcelony, Ajaxu, PSV czy Feyenoordu ze spotkania z "Biało-Czerwonymi". Wielu kibiców, nie tylko z Polski, odebrało to zachowanie jako brak szacunku okazany mniej znanemu Probierzowi. 

 

Koeman jak Loew 

Potem było jednak gorzej. Co prawda Holendrzy pokonali naszych piłkarzy 2:1 po zaciętej drugiej połowie, ale Koeman zaczął grzebać w nosie. I nie tylko. Wszystko uchwyciły kamery, a 61-letni trener jest już obiektem kpin i żartów w memach. 


Koeman nie jest pierwszym "miłośnikiem" kóz z nosa. Obrzydliwym zachowaniem w trakcie piłkarskiego meczu zasłynął Joachim Loew. Trener Niemców zrobił dokładnie to, co Holender. Innym razem włożył rękę przez spodnie do okolic krocza i następnie ją wąchał. Niewątpliwie Koeman i Loew są bohaterami najdziwniejszych historii na reprezentacyjnych turniejach z udziałem selekcjonerów. 

Fot. Ronald Koeman/PAP

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj10 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Sport