fot. Instagram/Tik-Tok
fot. Instagram/Tik-Tok

Czarnek pokazał, co zrobił z dzbanem od "Tygodnika Nie". "Lewacy do poprawki"

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 31
Przemysław Czarnek wygrał w plebiscycie na "Dzbana Roku", który organizują twórcy fanpage'a Make Life Harder oraz Michał Marszał z Tygodnika "Nie". W nagrodę polityk PiS otrzymał ceramiczny dzban ze swoją podobizną, który stworzyli rzeźbiarze pracowni Laskowski - Sandecki.

Przemysław Czarnek uhonorowany "dzbanem roku"

Przemysław Czarnek otrzymał nagrodę za "całokształt twórczości". W głosowaniu pobił posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który był nominowany za swoją akcję ze zgaszeniem chanukowych świec.

Były minister edukacji otrzymał dzban dokładnie w dniu swoim urodzin. Przyniesiono mu go do biura poselskiego.


Polityk kilka dni później postanowił podziękować za nagrodę. Powiedział, że przypomina mu grecką amforę i że nie każdy może się poszczycić swoim wizerunkiem na dzbanie.

Czarnek ma zarzut do jakości dzbana

- Trochę słaby materiał, na przyszłość trzeba to zrobić bardziej solidnie, to mi się bardziej przyda, ale ja go tutaj obrobiłem, za chwilkę państwu pokaże na moim filmiku, co zrobiłem z tym dzbanem, który ma piękne zastosowanie w moim ogrodzie. Miejsca jest jeszcze dużo - mówi Czarnek na dłuższym nagraniu. Natomiast na Tik-Toku pokazał, jak impregnuje naczynie.




- A na drugi raz, drodzy Lewacy, to proszę od razu zaimpregnować. Jak nagroda, to nagroda, a nie żebym ja później zachrzaniał jeszcze za was — dodał Przemysław Czarnek na koniec nagrania.

Przemysław Czarnek miłośnikiem ogrodnictwa

Jak się okazuje, to nie jest jedyny dzban, jaki Czarnek otrzymał w ostatnim czasie. Ten drugi to podziękowanie od organizatorów 40. rocznicy obrony krzyża przez uczniów i nauczycieli szkoły rolniczej w Miętnem. - 40 lat temu w 84 roku postawili się komunie i bronili krzyża, i stali przeciwko decyzji o zdejmownaiu krzyży ze ściany. Robi to dzisiaj Trzaskowski. Piękna uroczystość 7 czerwca, otrzymałem krzyż, ale też dzban i ten dzban będzie stał u mnie w gabinecie, bo jest też piękny - wskazuje polityk.

Przemysław Czarnek mieszka w willi na przedmieściach Lublina. Jak wynika z jego oświadczenia majątkowego, dom ma 220 mkw i położony jest na działce 1500 mkw, a jego wartość to około milion złotych. Na YouTube na kanale "Polska to nie wstyd" polityk  chwali się często swoim domem i ogrodem.  - Daje wytchnienie. (…) Uwielbiam, nawet jak jestem zmęczony, kosić trawę, poprawiać wszystko w ogrodzie, przycinać róże - opowiadał.


ja

Na zdjęciu Przemysław Czarnek i jego dzban, fot. Instagram/Michał Marszał i Tik-Tok/Przemysław Czarnek

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj31 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka