Janek35 Janek35
15
BLOG

Inteligencja - tata tak nauczał ???

Janek35 Janek35 Polityka Obserwuj notkę 0

A ja mam dosyć takich idiotów jak ty!!!!!Ja chcę żyć w cywilizowanym kraju ciemnoto!!!!!!!!Cieszę się,że taki ruch się tworzy!!!!:)Ja mam  ogromny szacunek dla prof.Geremka i premiera Mazowieckiego!!!!!

~Jak ja nie cierpię głupców!!!, 01.05.2007 01:08

 

To czemu do nich przystajesz ??? Nie cierpisz głupców ??? Masz rację nie, wchodzę w politykę, poczytaj historię i odpowiedz sobie na dzisiejsze pytania. Czemu uważasz, ze Ci którzy, krytykują Geremka to głupcy ??? Może nie głupcy ale mają inne zdanie. Jak osoba tak oddana Polsce, może jeździć po Europie (tzn. Francji) i użalać się nad demokracją w Polsce ??? Jego towarzysze rządzili krajem od 17 lat z przerwami, są tacy co twierdzą, że jeszcze dłużej. Już za "włądzy ludowej" towarzysze się spierali. Tylko wtedy to nie miało dla nas zadnego znaczenia  dziś ON, krytykuje Polskę nie koalicję. Chce przypomnieć, że pewien wspólwyznawca krytykował prawdziwą dyktaturę  w Rosji ale jak widać, wyznawcy Jahwe traktują się nie koniecznie po religii ale bardziej po interesie. Jakos nie słysze , szanownego profesora i PE w obronie B. Bieriezowskiego a przecież on w wywiadzie tylko powiedział, ze  w Rosji jest potrzebna rewolucja !!! A ten dyktator Putin zarzadał jego ekstradycji. Gdzie jestescie obrońcy demokracji ????

Janek35
O mnie Janek35

Jak widzę, że 99% ludzi stoi kiedy jest pełno krzeseł to siadam, jeśli nie ma zakazu. Nie cierpię stadności i braku indywidualizmu.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka