Prawda
Prawda w oczy kole.
2 obserwujących
27 notek
15k odsłon
209 odsłon

Rosja: masowe szczepienia od października

Wykop Skomentuj14

Rosja wygrywa z koronawirusem


Wbrew obawom koronasceptyków, nie zachodnie demokracje pierwsze zmuszą obywateli do szczepień przeciwko chorobie Covid-19. Po latach marazmu, ponownie w awangardzie postępu staje semi-totalitarna Rosja, posiadająca spore doświadczenie w metodach kontroli społeczeństwa. 

Rosyjski minister zdrowia Michał Muraszko potwierdził, że Rosja dysponuje szczepionką przeciwko koronawirusowi, która przechodzi ostatnie badania pod względem skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Specyfik został opracowany od podstaw wyłącznie przez rosyjskich naukowców i medyków, jeszcze w sierpniu planowane jest dopuszczenie go do stosowania u ludzi.

Na październik zaplanowano masową akcję szczepienia społeczeństwa nowym specyfikiem, w pierwszej kolejności szczepionkę otrzymają grupy ryzyka, zwłaszcza lekarze i nauczyciele. Na kolejne miesiące zaplanowano rozszerzenie akcji przymusowych szczepień na pozostałe grupy społeczne.W Rosji jeszcze w sierpniu ma być zatwierdzona szczepionka chroniąca przed koronawirusem SAR-CoV-2 wywołującym chorobę Covid-19. W październiku planowane są masowe szczepienia, w pierwszej kolejności wśród lekarzy i nauczycieli.

Rosyjski minister zdrowia Michał Muraszko potwierdził w wypowiedzi dla mediów, że jeszcze w sierpniu najprawdopodobniej zatwierdzona zostanie opracowana w Rosji szczepionka chroniąca przed koronawirusem SAR-CoV-2. W pierwszej kolejności mają zostać zaszczepieni lekarze i nauczyciele. Masowe szczepienia rozpoczną się w październiku 2020 r.Źródła:

https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/7789538,rosja-ma-juz-prawie-szczepionke-na-koronawirusa-masowe-szczepienia-w-pazdzierniku.html

https://kresy24.pl/rosjanie-twierdza-ze-od-wrzesnia-beda-produkowac-szczepionki-na-koronawirusa/

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale