Prawda
Prawda w oczy kole.
2 obserwujących
17 notek
12k odsłon
66 odsłon

Great Expectations

Wykop Skomentuj3

image

© PAP / Adam Warżawa, msn.com


Miał liderować jednej z list Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, miał, lecz jego nazwisko na żadnej z list nie pojawiło się. To rozczarowanie nie jest jednak największym zmartwieniem Kazimierza Marcinkiewicza, prawdziwe problemy byłego premiera czają się w sferze spraw osobistych i nazywają się Isabel.

Jak informuje portal pudelek.pl, Marcinkiewicz notorycznie uchyla się od regulowania alimentów należnych byłej żonie Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz. W wywiadzie udzielonym niedawno temu medium pani Olchowicz-Marcinkiewicz stwierdziła: "ręka komornika sięga właśnie nieruchomości Marcinkiewicza".

– Wszystkie możliwe kroki zostały podjęte, tzn. zawiadomienie do prokuratury w Warszawie z końcem lutego, okres umowny to 30 dni, brak spłaty długu powoduje, że dłużnik wzywany jest do prokuratury. Oprócz tego komornik zajął nieruchomość Marcinkiewicza - czyli nasze byłe wspólne mieszkanie, jest wpis do księgi wieczystej. Były mąż wynajmuje to mieszkanie komuś - jest nakaz wpłaty pieniędzy z tytułu wynajmu na konto komornika – mówi portalowi Pudelek.pl "Isabel".


Była żona Kazimierza Marcinkiewicza utrzymuje, iż niepełnosprawność spowodowana kontuzją całkowicie uniemożliwia jej podjęcie pracy i pieniądze należne od byłego męża są krytyczne dla jej przetrwania.

Zostaje mi czekać na rozwój wydarzeń. Myślę, że z końcem marca sytuacja powinna być nakreślona, ja sama bardzo potrzebuję tych pieniędzy  - mówi Isabel.


image

Na zdjęciu: Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz
Cytowane wypowiedzi i zdjęcia pochodzą z artykułów opublikowanych na portalach: msn.com i pudelek.pl

  1.  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/powa%C5%BCne-k%C5%82opoty-marcinkiewicza-r%C4%99ka-komornika-si%C4%99ga-po-jego-nieruchomo%C5%9Bci/ar-BBUY8lJ?ocid=ientp
  2.  https://www.pudelek.pl/artykul/143991/komornik_zajal_nieruchomosci_marcinkiewicza_jest_wpis_do_ksiegi_wieczystej_tylko_u_nas/
Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale