PATRIOTYZM -"pro publico bono"
OTO JAK ZBADANY ZOSTAŁ WRAK Tu-154 PRZEZ ekipy "MAKdonaldów"!
8 obserwujących
93 notki
102k odsłony
1145 odsłon

PKW to odmęty szaleństwa na które prezydent jest głuchy i ślepy.

Wykop Skomentuj43

I stał się "cud".

PKW szóstego dnia ogłosiła wynik wyborów .

Co mnie uderzyło ?

Wielce dostojni prawnicy ,eksperci o wielo.., wieloletniej praktyce stwierdzają ,że PKW pełni tylko nadzór nad prawidłowością zgodnością z prawem nad przebiegiem wyborów.Za moment stwierdzają, iż nie mają oni obowiązku badać i wyjaśniać co było przyczyną oddania tak wielu (ok.20% głosów nie ważnych) .Sugerują oni że tym powinni zajmować się socjologowie,..badacze społeczeństwa ..etc a nie PKW.

Do jasnej cholery !

No tokto ma obowiązek sprawdzić czy nie następowało dopisywanie krzyżyków czy wrzucanie pustych kart na masową skalę ?

Jak PKW rozumie nadzór???

Przecież to podstawa .Od tego powinni zacząć nadzór nad oddanymi tak wieloma głosami nieważnymi w skali kraju!

Co to za bumelanci?

A może jednak to jest wielki przekręt? 

No i co dalej droga Filipinko?Prokuratura ma to wyjaśnić?Kiedy?(za rok,dwa..?)No bo kto ?Kto weźmie i porówna długopisy jakimi dostawiano krzyżyki?Co i jak spowodowało nieważność tak wielu głosów?Niby proste a jednak w naszej młodej tzw. demokracji nie do wykonania.

 

 

 

 

 

www.theillest.pl/peter-fuss-dont-think-mural-w-katowicach/

Orwell by tego nie wymyślił! 
 
To tu są odmęty szaleństwa ,których nie zauważa uspakajający Polaków pan prezydent Komorowski.Jest on głuchy i ślepy na argumenty za to dobrze widzi żyrandol.Trudno nie zgodzić się z panem Jackiem Sasinem.Czas na zdecydowane zmiany albo matriks w jaki nas wpędzają nasi rządzący oraz media głównego nurtu pracujące nad kłamliwym przekazem faktów wpakują nas do psychiatryka zwanego "CHU..M DUPĄ I KAMIENI KUPĄ" czy jakąś tam "POLANDIĄ" gdzie prawo i sprawiedliwość to zbędne elementy przy władzy absolutnej "SOWY & PRZYJACIÓŁ"
Co do żonglerki słowami "broszura" "karta" "jeden krzyżyk na każdej karcie" to tylko zasłona dymna.Prawda jest taka. Czy w komisjach dokonywane mogą być fałszerstwa na ogromną skalę? Wszystko wskazuje na to że odpowiedzialni za zbadanie tego chowają głowę w piasek.Takie postępowanie prowadzi do tego by ludzie wyszli na ulicę (Kukiz Wrocław,itp) i domagali się swych praw.Już to robią i opresyjne państwo POSTTUSKA pakuje ich do więzienia (Stankiewicz,Braun)
 
Orwell by tego nie wymyślił! 
   
Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale