PATRIOTYZM -"pro publico bono"
OTO JAK ZBADANY ZOSTAŁ WRAK Tu-154 PRZEZ ekipy "MAKdonaldów"!
8 obserwujących
93 notki
102k odsłony
549 odsłon

AMBER gold AMBER room ..... AMBER "CUD" Polska

CIECIA RP
CIECIA RP
Wykop Skomentuj17

Poziom degeneracji rządu Platfo Obywatelsów sięgnął już dawno bruku. W Polsce żyjemy w "takim klimacie" ,który świetnie sparafrazował Ziemkiewicz w jednej ze swoich książek, w klimacie POLACTWA czyli sielanki Lemingów przy grillu. Taśmy prawdy z SOWY&PRZYJACIELE i późniejsze kolejne aktualizacje i wycieki do internetu z AMBER ROOMów knajpek vipowskich dokonują powolnego trzęsienia ziemi na scenie polityczno-rządowej w Polsce. To nie robi już wrażenia na Polakach. Ilości afer PLATFORMY Obywatelsów+PeeSLsów już nawet internauci nie są w stanie zliczyć.Polacy i tak w głosowaniu na prezydenta wybierają PRAWDĘ tylko przy róznicy ok.1,5% (sic!)

AMBER gold AMBER room ..... AMBER Polska

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,ABW-natyka-sie-na-kolejne-szokujace-informacje-o-Amber-Gold,wid,14854195,wiadomosc.html?ticaid=115069

Herbem "rodowym" Donaldinia jest AMBER GOLD czyli nadzieja na ZIELONĄ WYSPĘ wielu rodaków. To tam wielu Rodaków liczyło na poprawę sytuacji materialnej a spotkało się z kopniakiem w naiwną dupę. To tam syn Donka podejmował przecież pracę.Potem takich kopniaków Polacy otrzymają więcej...więcej afer...wzrost długu publicznego liczonego juz w bilionach złotych. Słowem by to ująć . Lemingi, Polactwo jak i przeciętny Polak zadawali i zadają jedno pytanie - "jak żyć panie premierze za 1000pln?" Jak żyć? Kiedy w "Amber Goldach 3RP" nas okradają. Premier marszczy czoło i daje do zrozumienia ,że Polska to SYF .Da się żyć tylko w Brukseli. Długo nie trzeba było czekać w AMBER ROOMach zaraz tuzowie rządowi szybko nazwą stan MATRIXu w Polsce jaki sami (PO)dtrzymują i karmią  - "CHU...EM  DUPĄ i KAMIENI KUPĄ".Polacy i główne media dalej skowyczą nad tym jak można podsłuchiwać rząd a nie nad treścią rozmów z "AMBER ROOMów".Dalej udają wszyscy DEBILI.

AMBER gold AMBER room ..... AMBER CUD Polska 

http://www.rgbstock.com/bigphoto/nv6ZlDu/scorpion+in+bastard+amber+2

 Tak oto SŁUŻBY z wszechwładną władzą zgotowały los 38milionowemu Narodowi nad Wisłą. Symbolem tego może być zatopiony w AMBER masie SKORPION a raczej buldog ...buldogi gryzące się pod dywanem polskiego MATRIXu.

 

 

AMBER gold AMBER room ..... AMBER CUD Polska

http://woochuck.flog.pl/wpis/1595751/z-inspiracji-honore-daumiera-don-kichot-50x70-cm-olejny-na-plotnie

Najbardziej martwi mnie jak z tej "AMBER POLSKI" dzisiaj PiS ma z powrotem zrobić Państwo uczciwe ,prawe i sprawiedliwe? Takie przynajmniej jak sprzed II wojny światowej. No jak ? Przecież syndrom VOLKSDEUTSCHA I HOMOSOVIETIKUSA pasuje do dzisiejszego Leminga ,który nie chce widzieć. Nie chce słyszeć. Nie chce myśleć. TAKIE WŁAŚNIE POLACTWO dzisiaj w mgnieniu oka Prawo i Sprawiedliwość ma nawracać na wiarę w POLSKĘ? Toż to walka z wiatrakami. Oni wolą grilować kiełbasę z portugalskiej BIEDRONKI.Czy nadchodzące zmiany graniczą z CUDEM? Oczywiście że tak ! Zwłaszcza że do "cudu nad Wisłą" nie dopuszczą HORDY HEJTERÓW z upadłej Platformy Obywatelsów.Nie może być...! AMBER CUD ? 

Zobacz galerię zdjęć:

Taki mem
Taki mem
Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale