abelart abelart
227
BLOG

Miłośnicy sportu głosują na Dudę

abelart abelart Wybory Obserwuj temat Obserwuj notkę 17

Tak wskazuje sondaż przeprowadzony przez firmę Sport Analytics na grupie wiekowej 18-44. Za Andrzejem Dudą opowiedziało się 46 procent badanych, pan Trzaskowski ukończył [sondażowy] bieg z 11 punktową stratą do zwycięzcy. 14 procent kibiców zapowiedziało absencję przy urnach, a 5 wciąż jest na etapie zbierania myśli. 

Firma przedstawiła podział głosów z uwzględnieniem dominującej preferencji sportowej. Najmocniej za Dudą biją serca wśród kibiców skoków narciarskich i szeroko rozumianych sztuk walki, relatywnie najsłabiej popierają kibice siatkówki i basketu, choć i u przedstawicieli tej formacji wygrywa Duda. 

Można rzec, że Duda rządzi i dzieli na sportowej mapie Polski, ale jest ruch oporu, otóż zapytane fanki sportu, komu zamierzają powierzyć swój głos, wskazały na kandydata opozycji. 55 procent pań rozpoznanych jako miłośniczki sportu [po czym rozpoznano pozostaje tajemnicą] zadeklarowało poparcie w niedzielę RT. Co ciekawe, nie ma wśród kobiet objawów niezdecydowania [0 %]. Zaskoczenie? 

link --> /sportanalytics.pl/2020/07/09/sondaz-wyborczy-kibicow-ii-tura-badanie-omnibusowe/ abelart
O mnie abelart

Nie mam dobrego zdania o sobie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka