3 obserwujących
32 notki
12k odsłon
341 odsłon

ODEZWA KRZYSZTOFA WOLAKA Z WIĘZIENIA DO PROTESTUJĄCYCH PODWYKONAWCÓW BUDOWLANYCH

Wykop Skomentuj5

K.W.: "NIE ŻAŁUJĘ WALKI Z MAFIĄ".

Wtorek to 11-sty dzień protestu oszukanych polskich podwykonawców budowlanych. Przesłanie z więzienia do protestujących kolegów przesłał Krzysztof Wolak, polski przedsiębiorca, oszukany przez kilka koncernów. Pan Krzysztof nie otrzymał wynagrodzenia na kilku budowach od zagranicznych generalnych wykonawców i w konsekwencji nie miał zdolności uregulowania należności dalszym podwykonawcom, wskutek czego trafił na 2 lata do więzienia.

O dziwo, do więzienia nie trafili jego oprawcy, ba (!) nawet nie postawiono im zarzutów karnych ! Można mieć przekonanie, że w tej sprawie nie zadziałało ani prawo ani nie zatriumfowała sprawiedliwość.  

To między innymi na kontaktach z Panem Krzysztofem Wolakiem "wypłynął" na scenę polityczną Pan Minister Adamczyk, który podczas słynnej już konferencji prasowej w Sejmie, lał krokodyle łzy nad losem Pana Wolaka, obiecując, iż po dojściu do władzy doprowadzi do rozliczenia Pana Krzysztofa. Tym czasem, po przejęciu władzy Pan Adamczyk nie tylko, że nie doprowadził do rozliczenia Pana Wolaka ale dodatkowo Pan Wolak został osadzony na 2 lata w więzieniu !  

Podczas słynnej konferencji prasowej ówczesny poseł Adamczyk wystąpił także z innymi protestującymi dziś oszukanymi podwykonawcami np.: Renatą Szewczyk, Zbigniewem Krajewskim, Władysławem Hoffmanem, Grzegorzem Brzozą oraz Marcinem Kuderem. 

Żaden z obecnie protestujących polskich podwykonawców, którym poseł Andrzej Adamczyk obiecywał zwrot zainwestowanych pieniędzy w budowę publicznych dróg, nie został rozliczony przez 4 lata urzędowania Ministra Adamczyka...żaden...więc protestują - jak twierdzą, aż do skutku i zwracają się z odezwą aby nie głosować w nadchodzących wyborach na Pana Adamczyka, jako niesłownego i niegodnego piastowanego stanowiska. Stanowi to przykład, jak Minister Adamczyk roztrwonił część potencjału wyborczego, nie dotrzymując słowa własnym wyborcom, którzy głosowali na niego licząc na spełnienie obietnic wypłaty ich środków za zrealizowane budowy.  

Przed MI protestują także podwykonawcy, którzy zostali oszukani i zbankrutowali w ciągu ostatnich 4 lat już za rządów Ministra Adamczyka.

Odezwę z więzienia do protestujących przed Ministerstwem podwykonawców skierował Pan Krzysztof Wolak: "DZIĘKUJĘ WAM KOLEDZY I KOLEŻANKI ZA WSPARCIE I PAMIĘĆ O MNIE I MOIM LOSIE. NIE ŻAŁUJĘ WALKI Z MAFIĄ. PRZYJDZIE CZAS, GDY WSPÓLNIE ZWYCIĘŻYMY Z PRZESTĘPCZYMI UKŁADAMI. JESTEM Z WAMI I WSPIERAM WAS Z WIĘZIENIA KAŻDEGO DNIA I W KAŻDEJ MINUCIE."  

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale