Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
74 obserwujących
1576 notek
1333k odsłony
259 odsłon

Świat jakiego nie znamy cz.II

Wykop Skomentuj

Czy Melinda i Bill G. zamrożą się w odpowiednim momencie określonym przez biosensory 4-12 nm kontrolujące ich organizm aby dać sobie "drugie życie".

Całe ciało jako nieśmiertelne czy tylko wypreparowany mózg?


Szczepienia poprzez zmiany w genotypie Człowieka mają być wcale nie odległą drogą do fizycznej nieśmiertelności.

WBREW TEMU CO GŁOSI KOŚCIÓŁ KATOLICKI:

życie dane przez Boga od poczęcia do naturalnej śmierci.


Starzenie komórek zostanie wyeliminowane a poprzez komórki macierzyste pobrane z abortowanych dzieci - wg nich to tylko płód w ciele surojatki - otwarta droga do nieśmiertelności?

Test RT - PCR na Koronawirusa - Z Zaświadczeniem Lekarskim

www.zdrowegeny.pl/koronawirus/testy_pcr

22 163 82 97

Laboratoryjny Test Molekularny PCR na COVID-19. Wymagany w Podróży. Zalecany przez WHO. Laboratorium Diagnostyczne z 98% Rekomendacji. Kup Online Do 20% Taniej...

Testy z Zaśw. do Podróży

Testy z zaśw. lekarskim do podróży

Nawet do 7h realizacji

Koronawirus Express do 7h

Test Koronawirus Express do 7h

Tylko w Warszawie

Wymazowy Test RT-PCR

Badanie molekularne RT-PCR

Najczęściej wybierany test na COVID

Test na Przeciwciała

Panel przeciwciał IgG/IgA/IgM COVID

Test na Przeciwciała - Koronawirus


czytaj poniżej: Droga do nieśmiertelności za 200 000 USD już dziś!

Cale ciało pacjenta czeka na ożywienie w temperaturze - 85oC.

Cena hibernacji to tylko 200 000 USD czyli nasi milionerzy już mogą sobie na to pozwolić.


https://plus.polskatimes.pl/zamrazaja-ludzi-po-smierci-by-dac-im-szanse-na-nowe-zycie/ar/11732914

Alcor Life Extension Foundation

Państwo Stany Zjednoczone 

Data założenia 1972

Prezydent, dyrektor generalny Max More[1]

Adres Scottsdale, Stany Zjednoczone

Położenie na mapie Arizony

(Przełącz na mapę Stanów Zjednoczonych)

Mapa lokalizacyjna Arizony

Alcor Life Extension Foundation

Alcor Life Extension Foundation

Ziemia33°37′N 111°54′W

Strona internetowa

Alcor Life Extension Foundation (powszechnie używana nazwa: Alcor) – organizacja non-profit zajmująca się krioprezerwacją (krionika) ciał lub mózgów osób, u których stwierdzono zgon, z nadzieją na ich ożywienie, gdy nauka osiągnie poziom umożliwiający wyleczenie przyczyny zgonu pacjenta oraz naprawę szkód wywołanych przez zamrożenie. Alcor prowadzi także badania naukowe nad hibernacją.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Alcor_Life_Extension_Foundation


Założenia, na których opiera się działalność Alcoru sprowadzają się do stwierdzenia faktu, że człowiek po swojej śmierci nie ma nic do stracenia oddając swoje ciało na przechowanie, zyskuje natomiast nadzieję, że z rozwojem nauki zostanie przywrócony do życia.

Siedziba Alcor mieści się w Scottsdale w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych.

Historia

Alcor został założony w USA w 1972 roku przez Freda i Lindę Chamberlain. Założenia działania fundacji zostały nakreślone przez Roberta Ettingera, który w 1964 roku opublikował książkę The Prospect of Immortality[2] (Perspektywa nieśmiertelności).

W 1994 roku Alcor stał się obiektem kontrowersji w związku ze śmiercią jednego z klientów, co do którego zachodziło podejrzenie, że został zamordowany. Nikomu nie zostały postawione zarzuty w tej sprawie.

Statystyka

Zgodnie ze stanem na 30 kwietnia 2019, Alcor przechowuje ciała 168 pacjentów, a dalszych 1256 jest członkami[3], co oznacza, że po śmierci zostaną poddani krioprezerwacji. Większość pacjentów Alcor to pacjenci „neuro”[4], czyli przechowywane są same ich mózgi (w głowie lub bez).

Koszty

Koszt krioprezerwacji wynosi od 80 000 USD (opcja „neuro”) do 200 000 USD (całe ciało)[5]. Na powyższe ceny składają się koszty Patient Care Trust[6], krioprezerwacji oraz Comprehensive Member Standby (CMS) (pogotowia krionicznego) – z których ostatnia składowa dostępna jest tylko dla pacjentów z terenu Stanów Zjednoczonych.

Dodatkowe opłaty dotyczą osób spoza terenu Stanów Zjednoczonych: 15 000 dolarów dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, 25 000 dolarów dla osób mieszkających poza USA, Wlk. Brytanią i Kanadą.

Powyższe koszty najczęściej opłaca się z polisy ubezpieczeniowej na życie. Suma ubezpieczenia powinna obejmować koszt krioprezerwacji wymagany przez Alcor oraz koszt transportu zwłok (najczęściej przez zakład pogrzebowy), plus dodatkowe fundusze na wszelki wypadek (poza USA choćby np. na wypadek zmiany kursu dolara). Uposażonym (beneficjentem) polisy czyni się Alcor. Po śmierci suma ubezpieczenia wypłacana jest fundacji Alcor.

Usługi oferowane są przede wszystkim dla członków Alcor. Koszt członkostwa wynosi 53 USD miesięcznie lub 156 USD kwartalnie lub 620 USD rocznie + 180 USD za Comprehensive Member Standby. Są przewidziane zniżki dla kolejnych członków rodziny, dzieci oraz studentów[7]. Koszty członkostwa należy pokryć we własnym zakresie (nie jest to możliwe poprzez polisę ubezpieczeniową). W razie organizowania krioprezerwacji już po zgonie, przez rodzinę zmarłego, pobierane są dodatkowe opłaty (25 000 lub 50 000 dolarów w zależności, czy organizujący jest członkiem Alcor czy też nie)[6].

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale