Albatros ... z lotu ptaka
Droga do Prawdy nie zawsze jest kręta.
73 obserwujących
1696 notek
1396k odsłon
  342   0

Wiosna 2021 , co w trawie piszczy?

Prof. Rutkowski uważa, że narracja o tym, że wszyscy Polacy mogą zostać zarażeni koronawirusem, jest fałszywa. Przywołał badania wskazujące, że maski nie powinny być obowiązkowe dla wszystkich, gdyż nie ma dowodów na ich skuteczność. Zaleciłby jedynie, by nosiły je osoby z obniżoną odpornością oraz z poważniejszymi chorobami dla własnego bezpieczeństwa.

- Znam zalecenia WHO oraz szereg prac, które podważają działanie profilaktyczne zalecanych przez nasze Ministerstwo Zdrowia bawełnianych masek. Oczywiście, wszyscy Polacy obawiające się ryzyka zakażenia SARS-CoV-2 mogą – dla własnego komfortu psychicznego – zakładać maski lub przyłbice - mówi lekarz.

- Niemal każdy człowiek ma w swoim ciele chorobotwórcze wirusy, które wcale nie muszą przyczyniać się do powstawania infekcji (…) sam podeszły wiek nie oznacza szczególnie zwiększonego ryzyka zakażenia i zachorowania na grypę, COVID-19 lub inne schorzenia wirusowe - tłumaczy.

- Z medycznego punktu widzenia osoby ZDROWE nie powinny ulegać COVID – histerii, – obsesji, czy nawet – paranoi. Jeśli jednak już ulegli medialnej psychozie to proponuję aby sami chodzili w maskach i/lub przyłbicach, które przecież wg Pana Ministra Szumowskiego mają nas i nasze otoczenie skutecznie chronić przed zachorowaniem, a nie żądali tego od dzieci i ich rodziców. Strach nauczycieli, tak jak strach lekarzy w żadnym przypadku nie może być przenoszony na uczniów, czy pacjentów. Każdy lekarz, nauczyciel i inna osoba publiczna, która boi się śmierci z powodu infekcji SARS-CoV-2 powinna zmienić swoje dotychczasowe zatrudnienie, a nie terroryzować otoczenia swoim lękiem - podsumował.

Anna L-k

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1358930964475354&id=733975773637546

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy


WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY w LEGNICY

pilnie zatrudni do pracy w SZPITALNYM ODDZIALE RATUNKOWYM

lekarzy o specjalności medycyna ratunkowa.

Proponujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia:

    • dyżury medyczne wraz z pełnieniem funkcji lekarza systemu /kierownika dyżuru

    • umowa kontraktowa,

    • miesięczna minimalna liczba godzin – 240,

    • wynagrodzenie 225 zł brutto za 1 godzinę dyżuru.

Zgłoszenia osób chętnych, a także zapytania, prosimy pilnie wysyłać na adres e-mail: kadry@szpital.legnica.pl

( wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych)

tel. kontaktowe: 76 7211151, 76 7211152, 7611150.

Jacek Chołoniewski

https://www.facebook.com/jerzy.makara


Oświadczenie prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego:

"W związku z pytaniami czy będę 23 kwietnia zeznawał w NIL w Warszawie informuję. Dziś przed prokuratorem i sądem powinien stanąć Adam Niedzielski, który odpowiada za nadwymiarową śmierć tysięcy Polaków którzy nie otrzymali i dalej nie otrzymują właściwej pomocy medycznej ( jeśli nie mają piętna COVID-19 ). Sąd powinien także ustalić stopień odpowiedzialności za tę śmierć profesorów doradzających MZ procedury, które od roku niszczą zdrowie i życie Polaków. Wreszcie przed Komisjami Etyki Zawodowej i sądami lekarskimi powinni znaleźć się wszyscy którzy mogąc, czy w przypadku konsultantów krajowych i wojewódzkich, Prezesa NIL prof. Andrzeja Matyi, Prezesów OIL, członków Rady Naczelnej NIL oraz Zarządów OIL będąc zobowiązani prawem do obrony życia i zdrowia naszych dzieci, młodzieży, seniorów ani razu publicznie nie stanęli w ich obronie hańbiąc dobre imię polskiego lekarza. Jeśli ktoś z Państwa czuję się winnym to powinien pokornie wytłumaczyć się działającemu bezprawnie lekarzowi Wronie dlaczego zachowal sie przyzwoicie podpisując zawierające wyłącznie wiedzę ścisłe naukową listy otwarte do Prezydenta , Premiera i MZ. Ja w Warszawie pojawię się tylko wtedy gdy zostanę tam dostarczony w policyjnym radiowozie. Nie mam bowiem zamiaru swoją obecnością afirmować bolszewickiego bezprawia ROZ NIL, polegającego także na zniesieniu dwuinstancyjnosci postępowania prokuratorskiego (wg prawa najpierw wyjaśnia ROZ OIL !!!) prof. Ryszard Rutkowski"

LUDZIE IDŹCIE DO LASU POZDROWIE!

wIOSNA W POLSCE NIE TYLKO WE FRANCJI.

https://www.youtube.com/watch?v=Nlfi21jeqQU


Danser Encore HK Flashmob en Forêt Avallon

Les Derniers Trouvères

2,81 tys. subskrypcji

Merci à HK de nous avoir autorisé à chanter sa chanson avec nos mots.

Nous avons souhaité participer à la grande vague de flashmobs qui déferle en ce moment dans toutes les villes de France... en Forêt ! 

Merci à HK de nous avoir autorisé à chanter sa chanson avec nos mots.

Nous avons souhaité participer à la grande vague de flashmobs qui déferle en ce moment dans toutes les villes de France... en Forêt !

Cette vidéo a été tournée en mars 2021 en Vallée du Cousin (Yonne, Bourgogne)

Ci-dessous quelques liens d'artistes en présence :

Alfred Perrin : images et son http://www.alfredperrin.com/

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale