Alter Sikorowitz Alter Sikorowitz
436
BLOG

Trójka jak Radio Maryja

Alter Sikorowitz Alter Sikorowitz Polityka Obserwuj notkę 0

 

W poprzednim tygodniu 22.03.12 w trójkowej audycji „Za, a nawet przeciw” poruszano jakiś temat, nieważne jaki pewnie wolność słowa...:-) w którym wypowiadają się słuchacze. Pod koniec audycji zadzwonił słuchacz ze swoją opinią :„Jebać Żydów...bo ich nie lubię” po czym prowadzący Kuba nie skomentował tego należycie. To rozbój, trzeba zrobić nagonkę na Trójkę jak na Radio Maryja! Przecież w takiej samej sytuacji wszystkie środowiska naszej elyty wypowiedziały się w sprawie antysemickich wypowiedzi na antenie RM, a że Trójka troszeczkę... jest prorządowa...to cisza! Trzeba działać, alarmować, zawezwać do pomocy organizacje wyszukujące antysemityzm na świecie, gdzie jest nowojorski ADL, Mossad, Michnik, Gross, Barbur, przecież to jest nieskrytykowany czysty antysemityzm...

Oczywiście takich słów nie popieram, ale chodziło mni o równouprawnienie, gdzie równowaga w poczynaniach elyty jesli chodzi o krytykowanie mediów?

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka