Wypowiadanie się posłów PSL o konieczności wydłużenia wieku do emerytury przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesów rolników oraz bronieniu się od 20lat przed zmianami w emeryturach rolników to jest obrzydliwa obłuda...!!! Rolnicy powinni być zrównani prawami z robotnikami, ale mając przez 20 lat swoją partię w rządzie to nie ma na to szans...P.Sawicki jak mantrę powtarza, że trzeba nad tym się spokojnie pochylić i przedyskutować oraz tak mijają kolejne lata....no cóż, mają za sobą 60% społeczeństwa więc rozdrobniona reszta musi na ich dodatki pracować...
162
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze