To co wydarzyło się z rosyjskim girlsbandem uzmysłowiło wielu „nowym” jak wygląda rosyjska demokracja...Obrażono Putina więc muszą odsiedzieć dwa lata...lub poproszą o łaskę...Gdyby tylko pośpiewały w cerkwi nie nawiązując do Putina nic by się nie stało...ale cara, zwierzchnika wiary się nie obraża...Zwłaszcza, gdy odmiennie do swoich protoplastów cerkwi nie zwalcza a wręcz się nią posługuje...np wysyłając niejakiego Cyryla I do Polski, aby wykonał polityczną misję i zjednał mu ważnych przedstawicieli polskiego episkopatu, a przy okazji trochę ich podzielił, tak samo jak Putin zrobił to z polskimi politykami i narodem...W końcu nie popełni tego samego błędu jak Józek Stalin i komuniści, którzy usilnie chcieli zwalczyć polski kościół...a im bardziej zwalczali tym osiągali gorsze rezultaty...teraz odmienna taktyka przyniesie Putinowi owoce...bo Polska nie ma już swojego jedynego, niepodważalnego pasterza...którego z zemsty za rozbicie ZSRR Putin nie wpuścił do nowej wielkiej matki Rosji...za to wzorując się na JPII wysyła Cyryla z rolą odegrania pojednawczego pielgrzyma.
Wszyscy oburzeni na wyrok dla młodych kobiet, ale co by było gdyby takie kobietki na Jasnej Górze wyśpiewały Bogurodzico zabierz Tusk lub Komorowskiego...? Antyklerykały byłyby zadowolone nie patrząc kogo tam chciałyby zabrać, ważne, że zrobiły zadymę w świątyni polskiego katolicyzmu (podobnie jak niedouczone femenki z Ukrainy ścięły krzyż upamiętniający miliony ofiar czerwonej komunistycznej zarazy, ścięły bo to krzyż, ten znienawidzony przez nie symbol...- podobnie zresztą jak organizacje żydowskie nie widziały miłości w krzyżu na terenie Auschwitz tylko obrazę dla zabitych żydów tak jakby tam nikt inny nie został zgładzony...). Tuskolizusy medialni grzmieliby, że to niedopuszczalne atakować uczciwie wybranego Premiera lub Prezydenta..."Prawica" byłaby zgorszona obrażeniem świętego oblicza...a jedynie postkomuniści mieliby niezły ubaw, a wtórował by im rechot historii z głupoty Polaków...
Nie martwcie się jednak...jakby wystąpiły jakieś panie to tylko z pieśnią leminga Bogurodzico zabierz Kaczyńskiego...



Komentarze
Pokaż komentarze