Eurosport pokazal. Rzucila tylko raz. Od razu ponad 65 metrów, a starczylo wymagane 62.
Pani Andrejczyk wygladala bardzo pieknie. Wlosy jak zawsze, biala koszulka z orlem, czerwone spodenki, biale podkolanówki i buty w kolorze bahama yellow.
Gdyby to juz byl final, to mialaby zloty medal.
Wczoraj wieczorem wszystkie stacje pokazaly pólfinalowa walke Khelif. Stala sie kultem. Na widowni 100 tysiecy Algierczyków.
Nie ma sensu tego bicia po gebach ogladac, ale skoro kult...
Nie da sie tego wszystkiego ogladac na wszystkich kanalach. Wylapuje sie tylko niektóre momenty. Wczoraj mecz amerykanskich allstars z Brazylia w kosza, luz jakby to byl mecz pokazowy. Przedtem bieg Femke Bol w sztafecie 4x400. Na ostatnich 100 metrach przeleciala wszystkie i zloto. Potem wywiad z jej glosem jak Myszka Micki. Tenis stolowy: Szwed Truls Möregårdh tak podkrecil pileczke, ze ta poleciala wsoko, odbila sie na stole Chinczyka i poleciala z powrotem na polowe Szweda, a Chinczyk polozyl sie na stól, zeby ja dosiegnac przy siatce. Chinczyk byl jeszcze lepszy w te klocki.
Cuda...


Komentarze
Pokaż komentarze (15)