Blog
andrzej111
andrzej111
andrzej111 kosmiczny pył
5 obserwujących 611 notek 790998 odsłon
andrzej111, 3 stycznia 2019 r.

Za PO Andruszkiewicz nie mógłby być, ani wice, ani nawet ministrem

339 11 0 A A A

Od kilku dni antyrządowe media dostały sraczki politycznej i nie mogąc doszukać się rzeczywistej wtopy wzięły na warsztat ostatnią nominację w rządzie. Adam Andruszkiewicz, tak nazywa się problem, z którym opozycja sobie nie radzi.

A dlaczego? Bo za młody i bez odpowiednich kompetencji. Dlaczego za młody?  Bo nie może być nawet podejrzanym z racji wieku o bycie TW. Ma chłop pecha, za późno się urodził. A jakie kompetencje potrzebne były za rządów PO na to stanowisko? Ano właśnie bycie tajnym współpracownikiem bezpieki. Dowód? Takie kompetencje miał właśnie minister (nie wiceminister) cyfryzacji w rządzie Platformy, zwanej dla jaj obywatelską, czyli Michał Boni.

Boni tak się nadawał na ministra cyfryzacji, jak Mucha na ministra sportu, Grad ministra skarbu państwa, Klich ministra obrony narodowej, Kopacz ministra zdrowia, a Rostowski ministra finansów! O takich tuzach, jak jeden z założycieli PO Andrzej Olechowski pseudonim "Must", wcześniej "Tenor", czy skandalista z FOZZ Dariusz Rosati, który pytał właśnie ostatnio o kompetencje  Andruszkiewicza w związku z tą nominacją, nawet nie wspominam. A i sam szef tej ekipy Donald Tusk pseudonim "Oskar" pasował przecież w tej układance, jak nikt inny. Wymieniać można w nieskończoność. Nic dziwnego, że za ich rządów drastycznie wzrosło zadłużenie kraju, a Polakom proponowano szczaw i mirabelki z nasypu!
A teraz? Nie skorzystali z okazji, aby siedzieć cicho.

image

Ten się nie nadaje, za młody i nie ma na niego haków, bo nie był nigdzie uwikłany.

image

O ten się za to nadaje, bo był kapusiem, czyli ma odpowiednie według PO kwalifikacje i prawie do końca szedł w zaparte, za co dostał  z "liścia" od Janusza Korwina-Mikke.

Opublikowano: 03.01.2019 13:13.
Autor: andrzej111
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @kungalu Dobre, powinienem walnąć notkę na ten temat. Jak znam polityków, to się zapalą.
  • Dobrze by było, żeby tym artystom wytłumaczyła jeszcze, że to jest przeciw przemocy i...
  • @Wuj Staszek Następny skrzywdzony przez posłankę Pawłowicz, pewnie to jej wina, że nie...

Tematy w dziale Polityka