2 obserwujących
74 notki
22k odsłony
251 odsłon

Morawiecki w końcu odnosi realny sukces w rozwiązywaniu problemu emerytalnego.

Wykop Skomentuj9

    Dwa dni temu Morawiecki już chyba po raz szósty ogłosił sukces w walce z pandemią

"Dane nie kłamią. Proszę spojrzeć na wykres. Wygrywamy z epidemią!"

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/posts/402033221141213

    Dzisiaj milionowy pozytywny test (ile było chorych niewykrytych tego nikt nie wie) oraz ponad 600 zgonów oraz łącznie ponad 18 tysięcy zmarłych potwierdzonych testem przez cały okres pandemii plus *.

* dopiero za dwa tygodnie będziemy mieli bardziej wiarygodne dane ale w listopadzie najprawdopodobniej umarło około 30 tysięcy obywateli więcej aniżeli w statystycznym Listopadzie lat ubiegłych. Oznacza to że liczba ofiar Covid (bezpośrednio i pośrednio) jest o wiele większa aniżeli pokazują to rządowe statystyki. Moje szacunki pokazywały śmiertelność na poziomie 60 tysięcy ale miały one pokazać skalę problemu i "na szczęście" moje szacunki sprawdziły się "tylko " w połowie.

    Ogłaszanie sukcesu w obliczu tak wysokiej liczbie zgonów uważam za bardzo buńczuczne i opinie człowieka który kompletnie nie rozumie skali zagrożenia. Wszyscy pamiętamy jak Morawiecki w maju zapowiadał już koniec wirusa, że jest on już nie groźny i to co stało się później, tysiące ludzi przypłaciło życiem lekceważenie zagrożenia i całkowitą amatorszczyzną przygotowania się na druga falę. Totalny brak zrozumienia dla zagrożenia oraz tworzenie alternatywnej rzeczywistości na bazie propagandy sukcesu że jest super i wiara w tą propagandę że tak jest naprawdę, może się za chwilę skończyć szybkim pomnożeniem o kilkakroć liczby ofiar.

    Zaklinanie rzeczywistości że jest super i kontynuowanie nieudolności w zarządzaniu prowadzi do takich absurdów że będziemy mieć kilka tymczasowych szpitali gdzie będzie się leczyć garstka zdrowych i burdel w Służbie Zdrowia gdzie całe siły rzucono na walkę z covid zaniedbując całkowicie resztę schorzeń oraz odebrano personelowi obiecane premie co z pewnością wywoła bunt. W efekcie można się spodziewać że w najbliższych miesiącach będzie po kilkadziesiąt tysięcy zgonów więcej w miesięcy aniżeli z miesiącami z lat ubiegłych.

     Wiedząc że ponad 90% zgonów to obywatele 60+ czyli emeryci i renciści i trochę takich którzy niebawem na emeryturę przejdą, to Morawiecki w końcu odniesie realny sukces w rozwiązywaniu problemu emerytalnego po przez eliminowanie po kilkadziesiąt tysięcy miesiącu beneficjentów tych świadczeń.

    Następnym sukcesem pis jest zohydzenie młodzieży do wszystkiego co katolickie i prawicowe i ustawienie politycznego frontu na linii starzy młodzi. W efekcie eliminując starych i walcząc z młodymi nawet przy takim uwielbieniu prezesa musi się to skończyć źle dla tej formacji. W efekcie rządy Morawieckiego odniosą kolejny sukces i uniemożliwią przez dekady odzyskania władzy przez środowiska prawicowo katolickie i całe szczęście, bo są to ludzie którzy rządzić nie potrafią i nigdy rządzić nie powinni.

    Tak jak widać nie jestem osobą która by jedynie narzekała na Morawieckiego a umiem tez dostrzec bardzo wyraźnie sukcesy i zalety tych rządów.

    Na koniec mamy wideo z innej kamery pokazujące jak policjant upolował Nowacką gazem. Tak kończy władza która wie że nie ma już innych argumentów.

https://www.facebook.com/BarbaraANowacka/videos/737032733838437/

    Nieoczekiwanie też, Prezydent Duda ma nowego obrońce!!!!


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale