14 obserwujących
259 notek
138k odsłon
420 odsłon

The Dead Game - gęstniejące oczka sieci 5G

Wykop Skomentuj12

...czas biegnie coraz szybciej...The Dead Game  -  gęstniejące oczka sieci 5G

….każdy dzień przynosi informację o przyspieszaniu działań zmierzających do globalnej rozgrywki o wszystko  – niestety żaden dzień nie przynosi – poza nic nie znaczącymi ogólnikami – informacji o skutecznych działaniach kontrujących, na przykład  tych rzekomo prowadzonych przez prezydenta Trumpa. Spotkałem się nawet w sieci z takim komentarzem:

nasalis polakus 6 czerwca 2020 11:21 At 11:21
Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:
Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.
Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!
Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?
Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce a czy u Nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?


...ale nie znam żadnego potwierdzenia prawdziwości tych informacji. I szczerze mówiąc, dopóki nie będzie twardych faktów, zatrzymań, procesów, wyroków – nie widzę powodu, by w te optymistyczne   informacje – czy raczej pogłoski -  wierzyć.

Tymczasem  -  postępuje budowa sieci 5G w Polsce – błyskawicznie gęstnieje zasięg, gęstość, ilość nadajników. PoPlusie i Orange, również Play poinformował o uruchomieniu usługi w następującym zakresie:
Teraz Play poinformował o uruchomieniu własnej sieci 5G od początku czerwca. Obecnie działa ona w 33 miejscowościach w Polsce: Augustów, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Józefów, Karpacz, Kowale, Kołobrzeg, Korzystno, Kraków, Legionowo, Marki, Mrągowo, Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Przejazdowo, Sopot, Blizne, Łaszcz, Stare Babice, Szczyrk, Toruń, Ustka, Warszawa, Michałów-Reginów, Chłapowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Wrocław, Zakopane, Ząbki, Zielonka.

Poniżej skierowany do tej pospiesznej rozbudowy interesujący komentarz komentatora „jacka”:

jacek 7 czerwca 2020 10:58 At 10:58
Zobaczcie koniecznie „Osiedle Śmierci – Sieć 5G – Gliwice – Plaga nowotworów”, „5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL”
Uwaga – to jest egzystencyjne zagrożenie! Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
237 naukowców wystąpiło z apelem do ONZ, aby zająć się tematem – bez skutku.
Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były „zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym „zakażeniu” osób, które „wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

Linki do źródeł:
https://nczas.com/2020/06/07/kolejna-siec-wprowadza-w-polsce-5g-usluga-jest-juz-dostepna-w-33-miastach/

https://nczas.com/2020/06/06/tysiace-zolnierzy-z-niemiec-wjedzie-do-polski-premier-mateusz-morawiecki-potwierdzil/

I radzę się interesować, nie zważać na debilną obstrukcję, albo humory tych czy innych sfrustrowanych chłoptasi – czytać, analizować, powielać, rozpowszechniać gdzie się da i jak się da  – czas nam się bardzo kurczy, a ten pozostały  płynie coraz szybciej  -  najwyższa pora zrozumieć, że to nie zabawa. To się dzieje tu i teraz – nawet jeżeli szklany bóg wam tego nie mówi – zwłaszcza dlatego – że milczy o tym jak zaklęty.


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie