204 obserwujących
951 notek
2038k odsłon
  971   0

Narodziny nowej Europy ?

W europejskich lożach masońskich zachwyt i euforia. Wielowiekowe marzenie o zburzeniu i upadku europejskiej cywilizacji chrześcijańskiej, ziszcza się w naszej obecności i na naszych oczach.

Setki tysięcy mieszkańców krajów Afryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Pakistanu, Afganistanu płyną pontonami, statkami, a następnie przebiegają przez granice lub przejeżdżają pociągami. Gdzie się tylko zatrzymają starają się dominować na miejscową ludnością, narzucają swój obyczaj i religię tubylcom, negują wszystko, co jest niezgodne z ich kulturą i cywilizacją.

Żądają pracy, mieszkania ,osobnej przestrzeni-coś w rodzaju gett.Nieśmiałe propozycje i postulaty asymilacji w postaci np. przestrzegania zastanych praw kwitują wybuchami gniewu ,oraz buntem wobec lokalnych służb porządkowych.

Tymczasem wwystarczyłoby dać rozkaz pogranicznikom, by użyli broni na granicach ,lub flotą wojskową zablokować linię brzegową, a fenomen migracji zniknie w ciągu kilku dni.

Imigranci przekraczają granicę Węgier

[Foto :źródło:Reuters]

Dlaczego rządy państw na południu Europy, takiej decyzji nie podejmują?W ęgry planowały budowę specjalnego parkanu ,a zatrzymały się na rozwinięciu zwojów drutu kolczastego na granicy z Serbią, pod którym przejście jest dziecinnie proste.Dlaczego premier V.Orban odstąpił od realizacji skutecznego sposobu zatrzymania fali nielegalnej imigracji/najazdu? Ktoś mu nakazał?Ktoś go czymś nastraszył?

Prezydent RP A.Duda ostrzega [wywiad w gazecie Bild] przed tysiącami Ukraińców uciekających do Polski przed wojną u siebie, zaś aktualny rząd nie reaguje gdy przygraniczne administracje samorządowe zezwalają na przepuszczanie przez punkty graniczne z Ukrainą - pieszych i rowerzystów bez kontroli wymaganych dokumentów.Czyżby formacja ukraińska w rządzie pani Kopacz uzyskała dominację?

Potęgujący się chaos w populacji europejskiej, oraz wzrastająca dynamika procesu mieszania się wspólnot etnicznych o różnych kulturach,obyczajach,religiach musi doprowadzić do wybuchu konfliktów lokalnych obfitujących w śmierć i zniszczenia ładu publicznego.Ciekawe co z tego może się narodzić na starym kontynencie świata?

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale