204 obserwujących
951 notek
2038k odsłon
  935   0

Śmierć i narodziny Europy

Trwa proces umierania starej Europy. Europy z tradycją chrześcijańską i cywilizacją łacińską , zbudowaną i rozwijaną głównie przez rasę białą.

Rodzi się nowa Europa .Bez murów między rasami i religiami. Polimorficzna i niejednorodna religijnie, kulturowo i cywilizacyjnie. Narodziny i śmierć są ofiarą. Europa na naszych oczach została wezwana jako – ofiara.

Ani umieranie , ani narodziny Europy, których jesteśmy świadkami, nie są procesami spontanicznymi, naturalnymi, niekierowanymi. Przeciwnie.

Poprzedziła je faza zdeterminowanej i systematycznej akcji niszczenia chrześcijaństwa, jego świątyń, szkół ,rodzin, symboli i znaków w przestrzeni publicznej, niszczenie obyczajów i totalnej negacji wartości wynikających z Dekalogu i Katechizmu.

Równolegle rozwijał się proces przygotowania formacji duchowej Europejczyka. To znaczy: pozbawienie tożsamości religijnej i wspólnotowej ,uformowanie człowieka nijakiego, bez właściwości, bo tylko taki nie będzie zdolny do stawiania oporu w oblicz agonii jego kultury i cywilizacji.Hasłami i znakami tego prodesu są: ateizm,LGBT,genderyzm,hedonizm.

Szturm imigrantów na dworzec Keleti

Foto:PAP,  Na dworcu w Budapeszcie

Wreszcie sięgnięto po metodę najbardziej bolesną ,związaną z wielkimi cierpieniami i najbardziej złowieszczą w skutkach, bo prowadzącą do niekończących się wojen lokalnych, do zamętu i chaosu społecznego. Metodą tą jest zagadkowe przyzwolenie na przekraczanie granic państw-członków UE ,na razie w strefie południowej[Grecji, Włoch, Hiszpanii] z brzegów Morza Śródziemnego przez ludy nie należące państwowo do UE.Są oni głównie z Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu ,ale także z :Afganistanu,Pakistanu i Kosowa.

 Inwazja islamistów na Europę jest podtrzymywana i podsycana wymyślaniem przez  liderów UE  [ osób przecież o profilu ideowym klasycznej lewicy marksowsko-bolszewickim ] usprawiedliwień i przyczyn tego zjawiska, z jednoczesnym potępianiem krajów i osób ,które żądają ograniczenia jego skali i sterowania nim, lub wręcz odmawiają przyjęcia islamistów.

Podkreślę wnikliwość z jakim podszedł do fenomenu inwazji islamistów na Europę ,premier rządu węgierskiego Victor Orban ,który powiedział [niemiecki “FAZ” z dnia 2.09.15]:

w Europie mamy obecnie do czynienia nie z "problemem imigracyjnym", lecz z groźbą "stale nabrzmiewającej współczesnej wędrówki ludów". I dodał :

"każdy europejski polityk, który robi imigrantom nadzieję na lepsze życie i zachęca ich do porzucenia całego dobytku (w ojczyźnie), aby ryzykując życie, uciekać do Europy, postępuje nieodpowiedzialnie".
 

Jednak jest to głos wyjątkowy, wołanie w desperacji, a odpowiedź twórców nowej Europy na drugie tysiąclecie brzmi: Niemcy przyjmą 10-12 milionów islamistów, Anglia- 2 miliony, Francja- 2 miliony ,a pozostałe kraje kwoty liczone w setkach tysięcy. O Polsce pamiętano dodatkowo: przyjmie jeszcze 2 miliony Ukraińców.

Konsekwencja w budowie nowego ładu europejskiego zdumiewa i jednocześnie sugeruje ,że funkcjonuje już od dawna samozwańczy rząd światowy, którego dewizą działania jest : rządzenie globalne przez wywoływanie chaosu i wojen lokalnych, a wynik tego rządzenia : likwidacja cywilizacji łacińsko-chrześcijańskiej na całej kuli ziemskiej.

 

Lubię to! Skomentuj51 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale