204 obserwujących
951 notek
2038k odsłon
  1404   0

Niemcy - problemem Europy

W tych dniach okazało się ,że ostrym problemem Europy nie jest ani Rosja , ani tzw.imigracja  islamistów tylko - Niemcy, jako państwo i naród.

Problem ten ma postać ujawniających się : dyktatu ,buty i szantażu państwa niemieckiego wobec Unii Europejskiej jako całościowej struktury  ,oraz wobec niektórych państw-członków tej struktury.

Unią Europejską rządzi( bez podstaw formalnych ,prawnych) kanclerz Niemiec Angela Merker ,czego dowodem są następujące fakty:

image

źródło foto: Wikipedia

1)nie konsultowania jawnego na odpowiednich forach UE decyzji o namawianiu ludności Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki wyznania islamskiego do osiedlania się w Europie.

2)przymuszenie państw południa Europy do przepuszczania wymienionej ludności nielegalnie przez zewnętrzne granice UE,  co jest złamaniem traktatu Schengen

3) samowolne (bez dyskusji i zgody państw-członków) zadecydowanie przez „knechtów” rządu niemieckiego ,którzy kierują UE (Juncker, Schulz, Tusk) o obowiązku dla państw-członków przyjęcia narzuconych kwot liczbowych wymienionej ludności

4) groźby i szantaż pod adresem państw-członków ,którzy nie chcą poddać się dyktatowi UE[autorstwa kanclerz Merkel) w sprawie obowiązkowych kwot liczebnych wymienionej ludności, formułowane [dyskretnie, aluzyjnie) przez przewodniczącego komisji europejski  A.D.Junkera,a brutalnie przez przewodniczącego parlamentu europejskiego M.Schulza. Schultz zagroził użyciem siły do wymuszenia na państwie-członku UE przyjęcia muzułmanów wezwanych przez państwo niemieckie.

W odpowiedzi na taką „politykę” UE realizowaną pod dyktando Niemiec  z pogwałceniem statutowych podstaw istnienia Unii , państwa członkowskie powinny wystąpić z wotum nieufności wobec liderów UE, oraz zgłosić w parlamencie europejskim wniosek o usunięcie z Unii Europejskiej państwo niemieckie, ponieważ niszczy ono demokratyczną strukturę wspólnoty narodów europejskich.

Gdyby to stało się niewykonalne , pozostaje zwrócić się do Rady Bezpieczeństwa ONZ z wnioskiem o napiętnowanie Niemiec za samowolny akt zmiany cywilizacji i kultury europejskiej przez zasiedlenie kontynentu ludnością arabską, wbrew woli wielu państw Europy.

 

 

Lubię to! Skomentuj66 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale