30 obserwujących
6 notek
419k odsłon
1438 odsłon

Watykańskie dane statystyczne na temat struktury populacji Piekła

Wykop Skomentuj39

Zadam Ci najpierw dwa proste pytania:

1. Czy wierzysz, że jest Piekło ?

2. Czy żyjesz na ,,kocią łapę”, chodzisz na ,,prostytutki”, oglądasz pornografię (nawet ,,zwykłą" w TV)  lub bawisz się bezkrytycznie sam ze sobą ?

Jeśli  odpowiedziałeś/-aś 2 razy ,,TAK" , to ze statystycznego punktu widzenia – siedzisz już w pociągu do Piekła -  dojazd jest tylko kwestią czasu, a jeśli nie, to bardzo dobrze dla Ciebie, bo twoje szanse na Piekło drastycznie maleją!

Dane statyczne na temat populacji  Piekła z objawień, które Kościół Katolicki uznał:

1. ,, Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło.” – uznane objawienia dla Polki, św. siostry Faustyny Kowalskiej (1905-1938), która została zaprowadzona przez Anioła do Piekła z rozkazu Pana Boga.

Była tam ,,z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest." Czyli z tego wynika, że wielu denatów tak się tłumaczy przed Stwórcą.

2. Najwięcej ludzi trafia do piekła przez grzechy nieczystości”  - powiedziała bł. Hiacyncie Matka Boża podczas objawień w Fatimie 1917 r.

Mam jednak dobrą wiadomość. Możesz tanim kosztem obniżyć znacząco swoje szanse trafienia tam, poprzez nabranie wiary, że Piekło istnieje. Czysto matematycznie rzecz biorąc, bez zmiany życia! Jak widać znajomość matematyki działa i  przydaje się również po śmierci.  Podrzucam kilka linków z uznanymi objawieniami na temat Piekła, które w tym pomogą.

1. http://www.jankowice.rybnik.pl - Niebo, Czyściec i Piekło wg św. s. Faustyny.

2. https://gloria.tv  - Piekło pokazane dzieciom w Fatimie w 1913

3. http://www.fronda.pl– Wizja Piekła przekazana św. ks. Janowi Bosko w XIX w.

          Więcej, o tym, co to jest grzech nieczystości w pierwszym filmie pod tekstem.  Tutaj prostych rozwiązań nie ma, bo zwykle jest uzależnienie (jak alkohol) i  Szatan sam ludzi tu szczególnie zniewala i często potrzeba wręcz egzorcysty i codziennej modlitwy różańcowej, która jest egzorcyzmem:

https://www.youtube.com - najbardziej znany polski egzorcysta o tym, czym są grzechy nieczystości i jak się od tego uwolnić.

https://www.youtube.com


Wykop Skomentuj39
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo