1 obserwujący
15 notek
21k odsłon
  337   0

JAKŻE WAŻNE ZWYCIĘSTWO. POLSKA - ARABIA SAUDYJSKA 2-0

Bernard Łach
Bernard Łach
MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ - KATAR 2022 POLSKA - ARABIA SAUDYJSKA 2-0

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NÓŻNEJ - KATAR 2022

POLSKA - ARABIA SAUDYJSKA 2-0

W PRZERWIE MECZU

Za ciosem panowie. Uważnie w defensywie. Odpowiedzialnie przy wyprowadzaniu piłki od tyłu. Rezerwy w pogotowiu za kartkowiczów. KARNY tak miękki że nie powinien być podyktowany. Niesamowity Szczęsny. W jednym obronił dwa karne. Więcej dokładności w kontrze. A może być DOBRZE. Brawo Zielu. Bereś najlepszy. Asysta Lewego. Czekamy na gola. 

PO MECZU

BRAWO POLACY. Jakże ważne 3 punkty.

Super LEWY. Odkupiłeś karnego. I Twoje wzruszenie. Każdy się spisał. na swojej pozycji. Udźwignęliśmy ten mecz. Ambicją, wolą walki i umiejętnościami. Mimo kartek Krychowiak, Bielik i Kiwior wytrwali w konsekwentnej walce o środek pola bez drugiej żółtej. Tak w ogóle szkoda, że nie wpadła 3 bramka. W końcówce, nie tyle chodziło, że Arabia mogła strzelić gola. Mogła. Ale chodziło o 3-0. Szkoda poprzeczki Milika i słupka Lewandowskiego. I jego sytuacji w końcówce. Wielka szkoda. Bo o awansie mogą decydować gole. Oby nie decydowały. Mogą. Nie muszą.

Dzisiaj jesteśmy bardzo dumni z naszej reprezentacji. Jesteśmy dalej w grze. Walczymy do końca. Przed nami środowy pojedynek o awans z faworyzowaną Argentyną. 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport