Blog
Biez Wodki Nie Razbieriosz
Forum Rosja-Polska
Forum Rosja-Polska "Bcё будeт прaвильнo, нa этoм
91 obserwujących 536 notek 1425489 odsłon
Forum Rosja-Polska, 3 maja 2017 r.

Ukraina się cywilizuje!

1084 48 0 A A A

Na Ukrainie w lutym 2017 r. dokonano zaledwie 140 zabójstw i niecałe 26 tysięcy kradzieży.

Jak podaje prokurator generalny Ukrainy, w lutym b.r. zarejestrowano 140 dochodzeń związanych z zabójstwami, prawie 25 tysięcy w sprawach dokonanych kradzieży i 516 uprowadzeń samochodów.

Oczywistych zabójstw zarejestrowano 140, a w styczniu było ich 161, a w lutym 2016 rozpoczęto 177 dochodzeń przy 172 dochodzeniach w styczniu 2016 r.

W lutym 2017 rozpoczęto 289 dochodzeń za rozboje, a w tym 8 z użyciem broni palnej i 1 broni białej. W styczniu rozbojów było 300 – 7 przy użyciu broni palnej i 4 z bronią białą. W 2016 r. w lutym na Ukrainie było 388 rozbojów (3 z bronią palną i 4 z białą), a w styczniu 374 (16 i 16 odpowiednio).

Zaledwie 1356 spraw karnych związanych z kradzieżą mienia zarejestrowano w lutym 2017 r., a w styczniu było ich 1543. W 2016 r. w lutym było 2197 spraw, a w styczniu 2046.

W lutym 2017 r. było zarejestrowane 516 uprowadzeń samochodów, a w styczniu 538. W lutym 2016 uprowadzono 999 samochodów, a w styczniu 672

Kradzieży w lutym 2017 zarejestrowano 25961, a w tym 2006 z mieszkań z włamaniem. W styczniu było ich 29562, w tym 1794 z mieszkań. W lutym 2016r. prokuratura zarejestrowała 38141 kradzieży, z czego 2184 z mieszkań, a w styczniu 2016 kradzieży ogółem było 31577, a w tym 1806 z mieszkań.

Powyższe dane podane przez prokuratora generalnego Ukrainy świadczą niezbicie o zmniejszaniu się ilości popełnianych przestępstw. Ukraina – walcząca z rosyjskim agresorem na wschodzie – niewątpliwie cywilizuje się i zapewnia coraz lepsze bezpieczeństwo swoim obywatelom.

Należy podkreślić, że władze Ukrainy przygotowując się do tworzenia Intermarium – nie zaniedbują tego ważnego aspektu swojej działalności związanej ze zmniejszaniem przestępczości.

Niestety, ukraińskie parcie do tworzenia Międzymorza jest nierealne dopóki rząd Ukrainy nie odetnie się od ideowych potomków banderowskich „rezunów, czy gołoworezów” z UPA działających we współczesnym OUN, partii „Swoboda” i innych ugrupowaniach nacjonalistycznych, a Banderę ze swoimi akolitami skieruje na śmietnik historii.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Мощный удар для наших маленьких еврозрителей: по смс-голосованию Кончита Вурст получила от России ТРЕТЬЕ МЕСТО. Ах вы, лицемерные гады!"
"На Украине произошло народное восстание против коррумпированной и воровской власти. Ядром этого восстания были Киев и западные области страны, но его поддержала (молчаливо) и большая часть юго-востока, иначе бы сейчас Янукович не проводил странных пресс-конференций в Ростове-на-Дону. На эту тему есть политическое заявление партии, которую я возглавляю. У народа есть право на восстание в условиях, когда другие политические методы борьбы исчерпаны. Не буду долго рассусоливать. Два примера о том, что такое "власть Януковича": а) сын Януковича, бывший стоматологом, стремительно превратился в долларового миллиардера. Что может ещё лучше иллюстрировать чудовищную коррупцию? б) Премьер-министр Азаров, из-за которого во многом и начался «Майдан", долго втирал всем про ужасный Запад, иностранное влияние и "гей-ропу", а сам после отставки, быстро свалил жить в Австрию, где у его семьи поместье и банковские счета. Что может лучше иллюстрировать чудовищное лицемерие? Хоть ты из Донецка, хоть ты из Львова - нормальный человек понимает, что такую власть надо менять. Вор Янукович решил, что тех, кто им недоволен, надо бить по голове. А потом решил, что в них надо стрелять. Вот и оказался в Ростове. (...)
Империализм - зло и глупость. Он вредит интересам народа России. (...)
"Oczywiście, że są między naszymi krajami i drażliwe tematy ale o nich jest głośno i trwa taki jakby wyścig, kto komu bardziej dokopie. Uważam, że dużo lepsza jest rozmowa na zasadzie - owszem, to i tamto się wydarzyło ale i wydarzyło się też to i to. Po prostu na samych konfliktach pokoju się nie zbuduje, trzeba pokazywać też i to, że możemy razem coś pozytywnego zdziałać, że są sprawy które potrafią nas łączyć, że między nami była nie tylko nienawiść i krzywdy. Mamy momenty w historii które Rosjan i Polaków zbliżają, mamy i takie które dzielą. O tych drugich mówi się dużo, o tych pierwszych prawie nic. Stawia się pomnik najeźdźcom z Armii Czerwonej, a nie honoruje się rosyjskich żołnierzy sojuszniczych, ginących w obronie niepodległej Polski i niepodległej białej Rosji. " PSZCZELARZ http://bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/283223,kaukaskie-termopile-6tej-kompanii-6#comment_4049311 image **************************************************** image free counters ******************************************************* Общественно-исторический клуб

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @ostatni-kaczysta  Wypisuje Pan prymitywne bzdury. Przejawia Pan kompletny brak znajomości...
  • Choroba psychiczna autora jest nieuleczalna!
  • Jaki tam zamach stanu w Ługańsku? Po prostu Kornet zadziałał w porozumieniu z Surkowem. A...

Tematy w dziale Polityka