BGnatowski BGnatowski
418
BLOG

Uwaga Żyd w hotelu ... z napastliwą ochroną !

BGnatowski BGnatowski Społeczeństwo Obserwuj notkę 3

Tak wielki problem mają Żydzi z Izraela - żaden Polak nie chce napaść na ich wycieczkę - nie chce na nich nakrzyczeć ani nie chce opluć - to straszne, że z takiej rozpaczy ich ochroniarze napadają na Polaków co przechodzą obok hotelu z Żydami, żeby sprowokować fac-newsa, ich gazety "The Times of Izrael" - już tam ubarwili to jak należy ubierając to w mleko od matki i cały ten ich antysemityzm ! Włączył się z propagowaniem fac-newsa nawet pan JD wyraźnie ucieszony, że dopadł wreszcie polskich antysemitów... a tu nagle klops na całej linii bo policja zepsuła mu całą zabawę dementując całe fałszywe doniesienie o napadzie antysemitów na autobus pełen żydowskich studentów. Okazuje się, że spacer koło hotelu może być niebezpieczny... dla Polaków.

Ja proponuję dawać znak przed hotelem uwaga wycieczka z Izraela z napastliwa ochroną - NIE ZBLIŻAĆ SIĘ ! bo ochrona może cię napaść bez powodu prewencyjnie ! 

Tysiące ludzi różnej narodowości kręci się po Warszawie i innych miastach - jakoś nie słychać, żeby mieli ochronę i byli napadani przez Polaków. Ciekawe jakie straszne opowieści wkładają im do głowy w Izraelu, że młodzi żydowscy studenci tak się boją chodzić po naszych ulicach? Czego się boją? Ciśnie się na usta mało realne w tym przypadku stare porzekadło, że : "Na złodzieju czapka gore". Ale to błąd w myśleniu mają - bo u nas poniekąd szanuje się złodziei i nawet ich się nie zamyka do więzienia mimo szumnych zapowiedzi przedwyborczych większość cieszy się wolnością nawet w zakresie praw wyborczych z których korzystają na maxa. 

Najdziwniejsze, że ten izraelski antypolonizm dopadł także ochroniarza jak podają media (Onet) podobno... Polaka. Jakież to wielkie zagrożenie dostrzegł dla Izraela ze strony dwóch pijaczków idących obok hotelu, że "prewencyjnie" ich napadł? Ciekawe co by to było gdyby to był izraelski uzbrojony ochroniarz?  Czy prewencyjnie zrobił by to co się robi Palestyńczykom w Izraelu ? 

Ps. Linki do tekstu "The Times of Izrael": 

https://www.timesofisrael.com/search/?q=novotel&submit=search

Tekst został zdjęty bez sprostowania!  Nie da się wejść do artykułu i go odczytać w całości ... Tylko to co można podaję niżej:

"Drunken Pole threatens Israeli school trip, is shot by security guard ...

4 hours ago ... The students, from Jerusalem's Ironi-Gimmel high school, were boarding their bus Sunday outside the Novotel Zentrum Hotel in Warsaw when ..."

Tłumaczenia translator google: 

"Pijany Polak zagraża izraelskiej wycieczce szkolnej, zastrzelony przez ochroniarza

4 godziny temu ... Studenci z liceum w Ironi-Gimmel w Jerozolimie wsiadali do autobusu w niedzielę przed hotelem Novotel Center w Warszawie, gdy ..."

Coraz ciężej jest im rozpalać ogień pod kotłem antysemityzmu w Polsce więc posuwają się do prowokacji i kłamstw!

BGnatowski
O mnie BGnatowski

Rodzina jest sensem mojego życia. Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Nie czyń bliźniemu tego co tobie nie miłe.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo