Blog
Naród jest za uczciwością sędziów i prokuratorów
3 obserwujących
218 notek
62k odsłony
  86   0

Bezkarność przedłużona


Nowość na drodze do bezkarności, to podwójny akt oskarżenia. Pierwotny akt oskarżenia umorzony przez koleżankę sprawcy skończyłby już 4 lata 26.08.20r., tymczasem  duplikat aktu oskarżenia  kończy dziś rok (17.09.2020r). Rozprawy na horyzoncie nadal nie widać. 

Od przestępstwa dokonanego przez prokuratora minęło ponad 5 lat. Dziś w Sejmie rozpoznawano ustawę "Bezkarność Plus".  Plus co?

Więcej o przedłużonej bezkarności prokuratora pozostałe notki lub https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=OT_kA2r9-nc

Kiedy zastosują w Sejmie ustawę "bezkarność minus"? Minus wypłata oczywiście. Obecnie od 15 miesięcy oskarżony prokurator otrzymuje wypłatę 100%, a nie świadczy pracy.Skoro można w 48 godzin w kodeksie wyborczym przeprowadzać sprawy sądowe to sprawy tego typu, gdzie oskarżonym jest sędzia lub prokurator  (wszystkie instancje) powinny kończyć się w 30 dni. Tu prokuratura nawet dyscyplinarki nie ma, bo oskarżonym jest prokurator. To taka dyscyplinarka przedłużona. Gdyby oskarżonym był zwykły iksiński to co innego, można nawet na 25 lat zamknąć, a potem wypuścić, ewentualnie jako niewinnego. Niewinność przedłużona.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale