Blog
Gospodarka, finanse, biznes
Salon24 Biznes
2 obserwujących 22 notki 17456 odsłon
Salon24 Biznes, 24 maja 2017 r.

Sukces polskiej kancelarii prawnej

341 1 0 A A A
Kancelaria KZP - Kochański, Zięba i Partnerzy zdobyła prestiżową nagrodę. fot. kochanski.pl
Kancelaria KZP - Kochański, Zięba i Partnerzy zdobyła prestiżową nagrodę. fot. kochanski.pl

Polska kancelaria prawna Kochański Zięba i Partnerzy zajęła pierwsze miejsce w prestiżowym europejskim rankingu.

Kancelaria KZP zdobyła główną nagrodę w kategorii Poland Tax Firm of the Year w rankingu firm doradztwa podatkowego European Tax Awards 2017 zorganizowanym przez miesięcznik „International Tax Review”. Kancelaria była także nominowana w kategorii  Transfer Pricing Firm of the Year.

European Tax Awards odbywają się corocznie od roku 2005 roku i są przyznawane firmom z całej Europy specjalizującym się w doradztwie podatkowym. „International Tax Review” to wiodący w Europie miesięcznik przeznaczony dla doradców i ekspertów podatkowych. 

- Dotychczas European Tax Awards były zdominowane przez firmy z „Wielkiej Czwórki” – zwraca uwagę Tomasz Zaleski, partner ze zwycięskiej kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy. "Wielka Czwórka" to cztery znane międzynarodowe firmy doradcze mające biura na całym świecie.

Piotr Kochański, założyciel i partner zarządzający kancelarii przypomina, że jego firma była już dwukrotnie nominowana przez magazyn „The Lawyer” do nagród European Awards jako Law Firm of the Year Central Europe (2016, 2017). - Byliśmy jedyną polską firmą prawniczą uznaną w rankingu „Financial Times” Innovative Lawyers (2016). Zajęliśmy również I miejsce w rankingu Book of Lists 2016/2017 „Warsaw Business Journal” jako najlepsza polska firma prawnicza (No. 1 Polish Law Firm) - dodaje.

Kochański Zięba i Partnerzy (KZP) to kancelaria świadcząca usługi prawne dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Firma zatrudnia obecnie ponad 130 osób w biurach w Warszawie i Krakowie. Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Gospodarka