Blog
biznesik
Prezes Zarządu
Prezes Zarządu właściciel firmy, szef
2 obserwujących 261 notek 81012 odsłon
Prezes Zarządu, 3 kwietnia 2017 r.

Warszawa - Los Angeles

228 4 0 A A A

Polskie Linie Lotnicze LOT mają swój początek w latach 30. XX wieku. Na drodze rozwoju firmy stanęły wydarzenia II wojny światowej w latach 1939-1945. Po zakończeniu tych działań dokonano zmiany w zarządzie polskiej gospodarki i na wiele lat samodzielność tego przedsiębiorstwa była przysłowiowa. Owszem, zarząd był, ale był zobligowany do kierowania się dyrektywami tworzonymi w Komitecie Centralnym PZPR - a ten z kolei stosował się do wytycznych opracowanych w Moskwie.

Mimo, że zmieniły się ukierunkowania polityczne po uwolnieniu się od współpracy ze wschodem, administracja brukselska doprowadziła do likwidacji polskiej gospodarki, a  urzędnicy stosujący się do tych dyrektyw otrzymali sowite uposażenia. Inaczej jest z polskim społeczeństwem, które musi tworzyć nowy system nie tylko zarządzania państwem,ale też odbudować zdewastowanie powiązania gospodarcze.

Inwestycja w nowoczesne samoloty zdawała się być dobrym kierunkiem, jednak plany likwidacji PLL LOT zmierzały do przejęcia majątku firmy. Jednak udało się wstrzymać tę tendencję i od dzisiaj rozpoczyna funkcjonowanie nowe bezpośrednie połączenie z Warszawy do Los Angeles. Oczekuje się niemałego zainteresowania pasażerów, bowiem połączenie bezpośrednie tej części Europy z USA wydaje się być połączeniem oczekiwanym przez pasażerów...https://youtu.be/B-ltlpcWE8s
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Aktualnie nauczyciel zawodu

Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
FreeWebsiteTranslation.com
1 I - 31 XII 2017 - monitoring pozycji

Średnia liczba odsłon (miesięcznie)
w 2017 r. - 2650.
w 2016 r. - 3040

w 2015 r. - 319

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "w minimalnym stopniu uwalnia " Zatem z emalii na powierzchni naczyń uwalnia się jakaś...
  • Procedura była prosta - kredytobiorca występował o kredyt na podstawie zawyżonego...
  • @Arek Pruszyński "Znowu Pan poprzekręcał." Co to znaczy: "Znowu Pan poprzekręcał."...

Tematy w dziale Gospodarka