Blog Rzecznika Praw Obywatelskich Blog Rzecznika Praw Obywatelskich
186
BLOG

W niedzielę skończyłby 70 lat

Blog Rzecznika Praw Obywatelskich Blog Rzecznika Praw Obywatelskich Polityka Obserwuj notkę 9

dr Janusz Kochanowski

18.04.1940 - 10.04.2010

Msza żałobna odprawiona zostanie w poniedziałek, 19 kwietnia 2010 r. o godz. 18.00 w Kościele Sióstr Wizytek w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 34.


Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 20 kwietnia 2010 r. o godz. 12.00, na Jasnej Górze w Częstochowie.


Złożenie do grobu rodzinnego nastąpi na cmentarzu na Kulach o godz. 14.00.


Księgi kondolencyjne dostępne są w obu siedzibach RPO w Warszawie (Al. Solidarności, ul. Długa), w Pełnomocnictwach Terenowych w Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku oraz na stronie rpo.gov.pl. W Pełnomocnictwach Terenowych przygotowane są pokoje pamięci Pana Rzecznika.

Nie ma praw i wolności bez sprawnie funkcjonujących instytucji państwa prawnego - tak jak nie ma silnego państwa, bez wolnych obywateli. Nie ma wolnych obywateli bez społeczeństwa obywatelskiego, które promuje cnoty obywatelskie i poczucie odpowiedzialności za dobro wspólne. Tego rodzaju państwo jest warunkiem rozwoju jednostki, jest niezbędnym komponentem siły narodu i konkurencyjności kraju na arenie międzynarodowej. dr Janusz Kochanowski Zapis video ze spotkania Blogerów z Rzecznikiem Praw Obywatelskich ZŁÓŻ WNIOSEK DO RZECZNIKA ZŁÓŻ WNIOSEK W CZYIMŚ IMIENIU Ustawa o Rzeczniku Praw Obywatelskich Poznaj swoje prawa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Obchody Dnia Praw Człowieka w Polsce Dni Otwarte Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem FAQ - Najczęściej zadawane pytania Nieodpłatna pomoc prawna w Polsce

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka