12 obserwujących
33 notki
88k odsłon
  1181   0

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Fig.1 The hole in the cockpit behind the chairman of the DSB clearly resembles trace of the 30mm bullet .
Fig.1 The hole in the cockpit behind the chairman of the DSB clearly resembles trace of the 30mm bullet .

Prezes Jarosław Kaczyński publicznie przyznał dn. 11-01-2016 ,że wydarzenia roku 1943 na Wołyniu były ludobójstwem ( np. http://wpolityce.pl/polityka/300231-jaroslaw-kaczynski-w-73-rocznice-zbrodni-w-wolyniu-to-bylo-ludobojstwo-nigdy-nie-mozemy-o-tym-zapominac ). Tak, było to zaplanowane ludobójstwo skierowane w stronę Polaków i częściowo Żydów ( ale tych wcześniej skutecznie eksterminowali Niemcy). Podobnie jak w 1994 roku HUTU, ukraińscy nacjonaliści mordowali również swoich – umiarkowanych Ukraińców ,którzy ośmielili się Polakom pomagać. Obecne władze Ukrainy  z całą stanowczością do ludobójstwa nie chcą się przyznać podobnie jak Turcy do ludobójstwa Ormian. Ale Turcy nie nadają nazw ulic zwłaszcza głównych, osobom odpowiedzialnym moralnie i organizacyjnie za czystki etniczne na swoim terenie i nie gloryfikują morderców.

Władze Ukrainy wręcz przeciwnie straszą więzieniem każdego ,kto ośmieli się źle mówić o banderowcach czy żołnierzach zbrodniczych formacji OUN-UPA. Władze Ukrainy również roztaczają parasol ochronny nad uczestnikami pogromu z maja 2014 roku w Odessie ,czy nad  pospolitymi zbrodniarzami wojennymi z tzw. nacgwardii działających w Donbasie. Władze Ukrainy odgrywają też znacząca rolę w zaciemnianiu śledztwa odnośnie zestrzelenia malezyjskiego boeinga MH17 w lipcu 2014 roku nad Donbasem.  Z dużą doza prawdopodobieństwa można obecnie powiedzieć ,że 17 lipca 2014 ( 71 lat po Wołyniu) miało miejsce celowe zestrzelenie cywilnego samolotu dla osiągnięcia politycznych celów. O dziwo w zaciemnianiu sprawy zestrzelenia boeinga aktywnie pomagają Ukraińcom holenderscy inżynierowie pracujący w DSB i NLR nad wyjaśnieniem tej katastrofy. Przeciwnie do inżynierów, społeczeństwo holenderskie w referendum instynktownie odrzuciło pomoc dla Ukrainy w stowarzyszaniu z UE. Motywacje holenderskich inżynierów do zaciemniania sprawy są tak wielkie ,ze nie baczą oni na śmieszność i krytykę z jaką musza się spotkać z niezależnych kręgów specjalistów z tej dziedziny. Moim zdaniem fałsz w raporcie DSB jest bardziej nachalny i prymitywny niż fałsz w raportach KBWLLP po Smoleńsku. W notkach: http://blogdoradcy.salon24.pl/678252,co-rozerwalo-boeinga-lot-mh17

http://blogdoradcy.salon24.pl/720484,what-really-burst-the-boeing-flight-mh17

pokazałem ,że DSB nie raczyło odnieść się do oczywistych śladów przestrzelenia rakietą dołu boeinga ,a obecnie ujawniam oczywiste ślady przestrzelin z działka myśliwca znajdujące się na kokpicie boeinga:

Ślady ostrzału z działka

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.1  Otwór w kokpicie za plecami przewodniczącego DSB wyraźnie przypomina ślad po pocisku 30mm ( source [http://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2015/10/13/13/MH17-report.jpg].

Na rys 1 chairmen of the  Dutch Safety Board’s Tjibbe Joustra prezentuje DSB raport o MH17 13-10-2015: Za jego plecami jest widoczny jeden z dowodów który nie pasuje do niektórych tez raportu. Tym dowodem jest wyodrębniony otwór , który najprawdopodobniej jest otworem po ostrzale z działka pocisk 30mm.


Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rts.2 Z lewej otwór w kadłubie Boeinga Mh17 z prawej otwór wlotowy od pocisków 30mm w teście rosyjskiej Armii  ( otwór z prawej strony pokazano na rys.39 NRL appendix to the report)

Otwór przypomina do złudzenia niektóre otwory wlotowe od pocisków kaliber 30mm rys.2 wystrzelonych z działka lotniczego samolotu S25 w eksperymencie przeprowadzonym przez russian army  z ostrzelaniem zezłomowanych samolotów  . Prawy otwór jest pokazany na rys.39 appendix X do raportu DSB (NRL).

Co więcej ten otwór w boeingu jest zrobiony pod kątem prawie prostopadłym do powierzchni kadłuba (z lekkim odchyleniem w prawo w dół), co wyraźnie odbiega od innych śladów w tym rejonie.

  Ślady innych szrapneli w tej okolicy biegną z lewej do prawej  pokazując kierunek z którego przyleciały rys.3 . Ten kierunek  mniej więcej zgadza się z wyznaczonym przez DSB  położeniem rakiety BUK w chwili wybuchu  To świadczy o tym ,że ten otwór nie mógł być otworem po szrapnelu z opisywanej rakiety BUK , natomiast mógł być otworem po ostrzale pociskiem kaliber 20 albo 30 mm z działka.

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys.3 Żółta strzałka pokazuje kierunek padania szrapneli zidentyfikowanych jako odłamki rakiety BUK . Widać, że kierunek padania  ciała ( pocisku?) które zrobiło duży otwór na dole rysunku ,jest zupełnie inny.

Ludobójstwo na Wołyniu morderstwo w Donbasie

Rys4 . Widok od wnętrza kokpitu . 1,2 otwory zrobione prawdopodobnie przez pociski 30mm. 3- ślady uderzeń szrapneli  wzdłuż kadłuba. 4 –wyrwa w użebrowaniu.

Rys.4 pokazuje ten sam omawiany otwór (nr 1)  od strony wewnętrznej kokpitu .Obok jest jeszcze widoczny drugi otwór nr 2 o podobnej średnicy. Pomiędzy otworami nastąpiło pękniecie poszycia .Oba otwory są od uderzeń , mniej więcej prostopadłych do kadłuba. Otwór nr 1 jest otoczony przez płatki rozwijające się z jednego punktu. Oznacza to ,ze uderzające ciało miało ostro zakończona końcówkę co pasuje do kształtu pocisku z działka lotniczego. Proszę zauważyć ,że otwory po szrapnelach z rakiety BUK widoczne na zdjęciu nr 9 z eksperymentu Ałmaz Atney są mniejsze i praktycznie pozbawione tego typu płatków.

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka