5 obserwujących
437 notek
185k odsłon
259 odsłon

Ważny argument-dobra współpraca z rządem

Wykop Skomentuj7

Jest wiele powodów, aby 12 lipca oddać głos na Andrzeja Dudę. Jednym z nich to dobra współpraca z rządem. Chociaż w minionej kadencji PAD zawetował aż 9 ustaw, to bilans współpracy jest korzystny.

Totalniacy atakują i ośmieszają PAD nazywając go długopisem Prezydenta, albo nie pamiętają, albo udają,że Andrzej Duda zawetował dwie ustawy, po których groziło rozpadem tej dobrej współpracy. Jedna to sądowa, a druga pozbawiająca stopni wojskowych Kiszczaka i Jaruzelskiego. Pamiętam jak gorące głowy wyborców ZP atakowały PAD. Pamiętam również, że należałam do tych chłodzących emocje, nawet Suski powiedział, że nie zagłosuje już na Dudę, to przecież nie było tak dawno.

Andrzej Duda na pewno nie był notariuszem, czy długopisem jak go złośliwcy nazywają. Ważne jest to, że wszystkie ustawy dla dobra Polaków podpisywał. Czy zawetowana ustawa o odebranie stopni generalskich Kiszczakowi i Jaruzelskiemu podniosła by prestiż  Polski w świecie, lub przyczyniła się do dobrobytu Polaków?, raczej nie.

Moje wywody nieco zaprzeczają tytułowi notki, ale przecież  nie napisałam "bardzo dobra współpraca", a "dobra współpraca".

Jest co najmniej 10 powodów dlaczego trzeba głosować na PAD, a nie na Trzaskowskiego, dla mnie jedenastym powodem jest Jego wiara, której się nie wstydzi. Wiem, że zawsze można liczyć na  człowieka przestrzegającego  10 przykazań Bożych .Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka