Kot z Cheshire Kot z Cheshire
1265
BLOG

Wykańczają TV Republika - czy jesteśmy bezbronni?

Kot z Cheshire Kot z Cheshire Polityka Obserwuj notkę 50

Jak już pisałem, historia zatoczyła wielkie koło i oto znaczna część społeczeństwa została pozbawiona mediów serwujących przekaz zgodny z jej światopoglądem (pisząc najogólniej). Jawnym celem totalitarystów jest doprowadzenie do sytuacji podobnej do tej sprzed roku 2015 (a nawet wcześniejszej!), kiedy to wszystkie media poza niszowymi mówiły jednym głosem i był to głos "jaśnie (tfu!) panującego" mainstreamu. Obecnie taki proces właśnie się toczy. Naród usiłuje się bronić: pozbawiony publicznych mediów przestawił się na TV Republika, która w ciągu kilku tygodni zaliczyła kilka tysięcy (jakoś 2800) procent wzrostu oglądalności i już jest na drugim miejscu w rankingu programów informacyjnych. Tak więc TV Republika przestała być stacją "niszową" i to dla totalsów jest niemożliwe do zaakceptowania, ponieważ oni nie potrafią funkcjonować bez monopolu medialnego.

I oto wyjaśniło się czemu służyła absurdalna na pozór nagonka na Janka Pietrzaka. Otóż pod pretekstem walki z treściami prezentowanymi na antenie prawicowej stacji, firmy wycofują z TV Republika swoje reklamy! Stacja która w sposób bezprecedensowy zwiększyła zasięg oglądalności ... TRACI REKLAMODAWCÓW! To dopiero ujawnia w czym dokładnie żyjemy i jeśli ktoś tego jeszcze nie dostrzega, to jest to dobry moment by przejrzeć: firmy nie są zainteresowane działalnością biznesową i zarabianiem pieniędzy ale działalnością polityczną w kierunku budowania ustroju totalitarnego. 

Czy można się przed tym bronić? Nie "można" ale "TRZEBA", choć jest to niebywale trudne. Jeśli teraz się temu nie przeciwstawimy to za chwilę nie będziemy mieć nic do powiedzenia we własnej ojczyźnie. Jedyną możliwą odpowiedzią jaka przychodzi mi do głowy jest BOJKOT FIRM KTÓRE Z PRZYCZYN POLITYCZNYCH WYCOFUJĄ REKLAMY Z TV REPUBLIKA! 

Wczoraj ogłosiły to: IKEA I M- Bank. Dla wielu Polaków (?) rezygnacja z zakupów w Ikei to jak popełnienie harakiri, ale trzeba to zrobić i to natychmiast. Rezygnacja z M-Banku jest łatwiejsza, szczęśliwie miałem (do wczoraj) w nim konto które natychmiast zamknąłem. Dziś podało następnych reklamodawców wycofujących reklamy z TV Republika i są to: Otodom, Tarczyński (żegnajcie kabanosy!), Provident (i bez tego bojkotu odradzam!), Adamed. Jeśli pojawią się następne to będę informował. Sytuacja jest naprawdę poważna i wszyscy musimy zawalczyć o swoje prawa, jeśli nie chcemy ich utracić. Przekazujmy sobie informacje kanałami jakie jeszcze pozostają do naszej dyspozycji. 

Ducha nie gaście!

Ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka