204 obserwujących
1531 notek
1574k odsłony
  666   0

Sprawa zabójstwa Olewnika. Zamiast jasnowidza zginął...

W sprawie zabójstwa Krzysztofa Olewnikaciąg zdumiewających wydarzeń wydłuża się nieprzerwanie. Tyle, że wbrew przewidywaniom, zamiast jasnowidza zginął... kolejny laptop.

We wcześniejszych dyskusjach ustaliliśmy już, że to wszystko jest jedynie dziełem przypadku w liczbie mnogiej, dlatego tym razem dodaję tylko fragment informacji podanej przez TVP.info.


"To kolejna w ostatnich dniach kradzież laptopa z danymi w sprawie Olewnika.

Na komputerze znajdywały się dane wiążące się z pracą komisji śledczej. W całości były jednak oparte na jawnych dokumentach. - Sprawa jest dziwna, bo łupem złodziei nie padł ani sprzęt audiowizualny, ani pieniądze - mówi poseł Aleksandrzak. Dodaje, że o kradzieży została już poinformowana policja oraz kancelaria sejmu.

To nie pierwszy taki przypadek w ostatnich dniach. Pod koniec lipca ktoś włamał się do domu mecenas Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, broniącej policjantów związanych ze sprawą porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. Zniknęły trzy laptopy, aparaty cyfrowe i dwa segregatory z dokumentami dotyczącymi jej pracy zawodowej. Zdaniem właścicieli, złodzieje nie zabrali innych cennych rzeczy".


 

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale