Chłodny Żółw Chłodny Żółw
5721
BLOG

Antek Emigrant, Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana i... partie polityc

Chłodny Żółw Chłodny Żółw Polityka Obserwuj notkę 7

Internet to skrzynia pełna skarbów. Jaka tu różnorodność postaw i opinii!  Szczególnie na najpopularniejszych forach dyskusyjnych. Dla każdego coś miłego. O tej różnorodności najlepiej świadczy zestaw "gwiazd" wśród internetowych dyskutantów: Kasia Lublin, Antek Emigrant, Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana... A każda z tych gwiazd tak inna od innych!

 Najbardziej kobieca w tym gronie wydaje się Kasia_Lublin...

"Pojechałam z moim tuptusiem naszym BMW rocznik 2012 do...", "Przytuliłam się do niego... byłam taka bezpieczna. NIGDY NIE ZAPOMNE TEGO DNIA!" - jej słodko-infantylny styl powoduje, że łatwo zachwycić się już przy lekturze pierwszych słów!

Zupełnie inny jest Antek_Emigrant. To bezkompromisowy antykomunista nie unikający bezpośrednich starć z lewicowymi dyskutantami...

"Cześć Komuszki! Jak to jest mieć za autorytety takie osoby jak Nicolae Causescu, Feliks Dzierżyński, Ki Ir Sen..." - zagaduje zwykle wojowniczo Antek, po czym zasypywany jest równie wojowniczymi odpowiedziami.

Na tle Antka, Jasiu Śmietana robi wrażenie sympatycznego, choć nieco przytępawego luzaka....

"Bes sęsu... Mam nadzieję isz Polacy równiesz wykreujom swojom wersję Harrego Mochera..." - mimo problemów z ortografią, Jasiu chętnie wypowiada się na każdy temat.

Podobnie zresztą jak Czuły_Wojtek...

"Ja i ksierzniczka byliśmy przypięci pasami i nikt nie wypad przes okno. Jednie troche sie pogniotła sukienka mojej ksierzniczki. Przerzywała bo kosztowala ona 9 tys. dlatego tyle bo była pozłacana" - nie ukrywający swej zamożności internetowy maczo zawsze ze swadą opisuje swoje dramatyczne przygody.

Każdy z charakterystycznych dyskutantów szybko dorobił się licznej rzeszy fanów. Wielbiciele prześcigali się w klawiaturowym gardłowaniu, dlaczego akurat ich wybraniec jest tym wyjątkowym, wirtualnie najatrakcyjniejszym tworem.

- Czuły_wojtek nie jest żadnym debilem, trollem, itd., tylko inteligentną osobą, którą pisząc takie głupoty sama się śmieje z ludzi, którzy to komentują - emocjonowali się członkowie różnych fanklubów, udowadniając  wyższość lub niższość Czułego_Wojtka  nad Kasią, Jasiem, lub Antkiem.

Uwielbienie dla wirtualnych gwiazd narastało. Na ich temat zaczęli wypowiadać się przedstawiciele całkowicie realnych firm internetowych.

"Żadnych informacji na temat Czułego Wojtka nie mogę ujawnić, traktujemy je jak dane osobowe. Czy mieszka w Praszce? Nie potwierdzam i nie zaprzeczam" - Anna Szczygieł, specjalistka do spraw PR Grupy Onet.pl SA. ze wszystkich sił strzegła prywatności idola internautów.

A spory fanów trwały! Ostudziły je dopiero wydarzenia zupełnie irracjonalne...

"Pojechałam z moim tuptusiem naszym BMW..."  -   niespodziewanie pod tekstami Kasi_Lublin zaczął podpisywać się Czuły_Wojtek!

"Cześć Komuszki! Jak to jest z Wami..." -  podpisy Kasi zaczęły pojawiać się pod tekstami Antka_Emigranta, Jasia_Śmietany, Czułego_Wojtka...

Wśród najbystrzejszych internautów pojawiło się podejrzenie, że twórczość "internetowych gwiazd" może być dziełem tej samej osoby! Z czasem zaczęło ono ewoluować, zbliżając się do tez zupełnie obrazoburczych...

Czy to możliwe, że wszystkie tak różne komentarze, tak różnych dyskutantów to efekt ciężkiej pracy zespołu pracującego dla jednego z dużych portali...? 

Zaraz, zaraz... ale w jaki sposób miałoby się to wszystko wiązać z partiami politycznymi!?

No cóż... Może i wielbieni przez nas politycy działają w ramach jednego wielkiego przedsiębiorstwa? Jednych klientów wzruszają twarzą pełną troskliwości i wzruszeń Kasi_Lublin (LID)? Innych nęcą twardzielskim, antykomunistycznym obliczem Antka Emigranta (PiS), a jeszcze innych bliskim Jasiowi Śmietanie, głupawym bajaniem o cudach i powszechnym dobrobycie (PO)?

Trzeba to przemyśleć na spokojnie... Czy to możliwe, że nasi partyjni idole to po prostu różne głowy tej samej politycznej hydry...?

Blog Chłodnego Żółwia nagrodzony został przez p. Janinę Paradowską ;-) Chłodny Żółw - FanKlub ŻóŁwIoWe MyŚLi   (na koszulkach) - "Chłodny Żółw Collection" ThRiLLeR PoLiTyCzNy: "Meldunki z Kaczystanu" CoŚ DlA KoNeSeRóW: WaLkA StUlECiA: Jerzy Buzek kontra Nigel Farage To nie Grzech! - piosenka polityczna Przerażenie w TVN-ie "Jaja Hanny Lis" - opowieści z wyższych sfer Mainstream podąża za Salonem24 Polityka dla opornych "Moherowe Berety" są wśród nas Kubuś Puchatek i prawicowe sentymenty   SaLoNoWe SmAkOłYkI: "Tu trzeba postawić pytanie - gdzie jest w tym rankingu ktoś o pseudonimie "chłodny żółw"? Kim on jest i jakie ma znaczenie w pisaniu - nawet na S24?" Bloger "Azrael" na blogu własnym " Hmmm..... a kto to jest chłodny żółw?! Galopek - daj spokój..." Bloger "Azrael" na blogu Galopującego Majora   DzIeŁa WyBrAnE (40 i 4) : 1) Żółw i osły z Brukseli 2) Afera Chevaliera 3) Największy problem prawicy 4) Po co nam "chamski" Internet? 1) Demokracja za 5 złotych 2) Bajka o Lisie morskim 3)Tajemnica partii ojca Rydzyka 4) Bydło z perfumerii 5) Amerykanie winni zagłady Żydów? 6) Dziennikarze i blogerzy, czyli słoń kontra mrówka 7) Matematyka i minister Chlebowski 8) Fankluby polityczne 9) Chamstwo intelektualisty 10) Czy Tusk ma jeszcze szansę? 11) Definicja wykształciucha 12) Zaklinacze elektoratu 13) O dziennikarstwie zoologicznym 14) Azraelowa megalomania 15) Porucznik Turtle i Dziennikarze I 16) Porucznik Turtle i Dziennikarze II 17) Porucznik Turtle i Dziennikarze III 18) Porucznik Turtle i Dziennikarze IV 19) Porucznik Turtle i Dziennikarze V 20) TVN miażdzy Gazetę Wyborczą 21) Niemieckie poczucie humoru 22) Demokracja w zaciszu unijnych gabinetów 23) Czy biskup oszalał? 24) Polityczne pytania graniczne 25) Gady i mięczaki w Salonie24 26) Podziw czy obrzydzenie 27) Tragiczny komik PIS 28) W mediach potrzebni są idioci 29) Bankierzy czy bandyci? 30) Kupa w TVN 31) Politycy pod sąd! 32) Plażowy totalitaryzm 33) Panie Żakowski, co z tym chamstwem? 34) Wolność polityka - bandyckie chwyty dozwolone 35) Belka w oku arcybiskupa Życińskiego 36) Nagły atak spawacza (Mireksowi) 37) To dopiero "Climategate"! 38) Rybitzky znów na kacu... 39) Antek Emigrant, Czuły Wojtek itp. 40) Róża Luxemburg PiS-u włazi w szkodę Moja strona jest warta1,39 Mln zł   Inni politycznie niepoprawni: http://katalog.di.com.pl/

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka