203 obserwujących
1531 notek
1588k odsłon
  5709   0

Antek Emigrant, Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana i... partie polityc

Internet to skrzynia pełna skarbów. Jaka tu różnorodność postaw i opinii!  Szczególnie na najpopularniejszych forach dyskusyjnych. Dla każdego coś miłego. O tej różnorodności najlepiej świadczy zestaw "gwiazd" wśród internetowych dyskutantów: Kasia Lublin, Antek Emigrant, Czuły Wojtek, Jasiu Śmietana... A każda z tych gwiazd tak inna od innych!

 Najbardziej kobieca w tym gronie wydaje się Kasia_Lublin...

"Pojechałam z moim tuptusiem naszym BMW rocznik 2012 do...", "Przytuliłam się do niego... byłam taka bezpieczna. NIGDY NIE ZAPOMNE TEGO DNIA!" - jej słodko-infantylny styl powoduje, że łatwo zachwycić się już przy lekturze pierwszych słów!

Zupełnie inny jest Antek_Emigrant. To bezkompromisowy antykomunista nie unikający bezpośrednich starć z lewicowymi dyskutantami...

"Cześć Komuszki! Jak to jest mieć za autorytety takie osoby jak Nicolae Causescu, Feliks Dzierżyński, Ki Ir Sen..." - zagaduje zwykle wojowniczo Antek, po czym zasypywany jest równie wojowniczymi odpowiedziami.

Na tle Antka, Jasiu Śmietana robi wrażenie sympatycznego, choć nieco przytępawego luzaka....

"Bes sęsu... Mam nadzieję isz Polacy równiesz wykreujom swojom wersję Harrego Mochera..." - mimo problemów z ortografią, Jasiu chętnie wypowiada się na każdy temat.

Podobnie zresztą jak Czuły_Wojtek...

"Ja i ksierzniczka byliśmy przypięci pasami i nikt nie wypad przes okno. Jednie troche sie pogniotła sukienka mojej ksierzniczki. Przerzywała bo kosztowala ona 9 tys. dlatego tyle bo była pozłacana" - nie ukrywający swej zamożności internetowy maczo zawsze ze swadą opisuje swoje dramatyczne przygody.

Każdy z charakterystycznych dyskutantów szybko dorobił się licznej rzeszy fanów. Wielbiciele prześcigali się w klawiaturowym gardłowaniu, dlaczego akurat ich wybraniec jest tym wyjątkowym, wirtualnie najatrakcyjniejszym tworem.

- Czuły_wojtek nie jest żadnym debilem, trollem, itd., tylko inteligentną osobą, którą pisząc takie głupoty sama się śmieje z ludzi, którzy to komentują - emocjonowali się członkowie różnych fanklubów, udowadniając  wyższość lub niższość Czułego_Wojtka  nad Kasią, Jasiem, lub Antkiem.

Uwielbienie dla wirtualnych gwiazd narastało. Na ich temat zaczęli wypowiadać się przedstawiciele całkowicie realnych firm internetowych.

"Żadnych informacji na temat Czułego Wojtka nie mogę ujawnić, traktujemy je jak dane osobowe. Czy mieszka w Praszce? Nie potwierdzam i nie zaprzeczam" - Anna Szczygieł, specjalistka do spraw PR Grupy Onet.pl SA. ze wszystkich sił strzegła prywatności idola internautów.

A spory fanów trwały! Ostudziły je dopiero wydarzenia zupełnie irracjonalne...

"Pojechałam z moim tuptusiem naszym BMW..."  -   niespodziewanie pod tekstami Kasi_Lublin zaczął podpisywać się Czuły_Wojtek!

"Cześć Komuszki! Jak to jest z Wami..." -  podpisy Kasi zaczęły pojawiać się pod tekstami Antka_Emigranta, Jasia_Śmietany, Czułego_Wojtka...

Wśród najbystrzejszych internautów pojawiło się podejrzenie, że twórczość "internetowych gwiazd" może być dziełem tej samej osoby! Z czasem zaczęło ono ewoluować, zbliżając się do tez zupełnie obrazoburczych...

Czy to możliwe, że wszystkie tak różne komentarze, tak różnych dyskutantów to efekt ciężkiej pracy zespołu pracującego dla jednego z dużych portali...? 

Zaraz, zaraz... ale w jaki sposób miałoby się to wszystko wiązać z partiami politycznymi!?

No cóż... Może i wielbieni przez nas politycy działają w ramach jednego wielkiego przedsiębiorstwa? Jednych klientów wzruszają twarzą pełną troskliwości i wzruszeń Kasi_Lublin (LID)? Innych nęcą twardzielskim, antykomunistycznym obliczem Antka Emigranta (PiS), a jeszcze innych bliskim Jasiowi Śmietanie, głupawym bajaniem o cudach i powszechnym dobrobycie (PO)?

Trzeba to przemyśleć na spokojnie... Czy to możliwe, że nasi partyjni idole to po prostu różne głowy tej samej politycznej hydry...?

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale