124 obserwujących
836 notek
1083k odsłony
123 odsłony

Człowiek na każdą epokę (Ziemkiewicz o Skorusie i filmie Gawliko

Wykop Skomentuj60

W filmie Maćka Gawlikowskiego "Pod Prąd" zawarte są archiwalne materiały z Dziennika TV, dotyczące m.in. mini-cyklu z  "Archiwum Solidarności". Są to hardkorowe PRL-owskie agitki przygotowywane na zlecenie odpowiednich służb, starsi pamiętają, młodsi może widzieli.

Film Gawlikowskiego w TVP2 nie pójdzie, bo jak się dowiedział, nie ma pasma, "może latem". Latem...

I teraz pointa: współautorem tych propagandowych materiałów dla DTV jest facet, którego koalicja PiS-SLD zrobiła  niedawno nie mniej, ni więcej, szefem PANORAMY w TVP2. Zdaje się, że jutro jeden z ogólnopolskich dzienników opublikuje tekst na ten temat...

W filmie Maćka słychać nawet głos (jako lektora) dziennikarza, namaszczonego przez  świeżopoślubionych sobie koalicjantów, na szefa PANORAMY. Ot, człowiek na każdą epokę...

Interesujące, jakie będą w tej sytuacji reakcje zaprzysięgłych fanów PiS, tak wrażliwych na każdą formę kolaboracji z PRL-owską władzą... ;-)


Na stronie RZEPY jest już tekścik Ziemkiewicza o Jacku Skorusie. Cóż, Rafał Ziemkiewicz widzi tylko rolę SLD w całej sprawie, nie wnikając, skąd się znów SLD w TVP wzięło.

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/02/28/fachowa-sila-lewicy/

 

 

 

 

 

 

Wykop Skomentuj60
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale