5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
145 odsłon

Trzeba odwrócić kotka ogonkiem w kampanii A.Dudy, nawet gdyby to był kot Prezesa.

Wykop Skomentuj4

Rzeczywiście spada poparcie, ale nie znacznie. Ujawnili się w zawracaniu historii Polski kijem:
1.Ten, któremu wyszła tylko Wielka Brytania, bo nie potrafił jej zatrzymać w UE,
2. hejterzy Biedronia, cała nacja LGBT, która nie potrafi zrozumieć konserwatystów i z nimi dyskutować,
3. agencja PR-owa partii Próżniaczych Obywateli, której propozycje dotyczą również tematów artykułów prasowych w opozycyjnych gazetach i zlecenie ostrego reagowania na każde potknięcie jakiegokolwiek członka PIS.
Co trzeba zrobić w tym czasie rozprężonego dobrobytu 500plus i nawoływań o tąpnięciach gospodarki? Ano działać.
Propozycje dla Pr-owców Prezydenta A.Dudy, żeby wygrał w pierwszej turze poniżej.
1.    Według sondaży młodzież szkolna głosująca 18-24 lat nie zna dokonań prezydenta A.Dudy ani w kraju, ani w polityce międzynarodowej. Wszelkie kontakty z prasą powinny kierować wywiady z Prezydentem RP na enumeratywnie wyliczone zasługi dla kraju i opracowane powinny zostać od razu obiekcje wyborców tego pokolenia na zasługi/dokonania. Przykład: Zasługa :Prezydent A.Duda wynegocjował zniesienie wiz do USA. Obiekcja młodego wyborcy: Kogo dziś stać na wylot do USA? Bilet w dwie strony kosztuje prawie 6tys.zł. Itp.
2.    Duża jest zwykle zasługa w przekonywaniu wyborców przed samymi wyborami (ostatni miesiąc przed ciszą wyborczą) do kandydata w mediach społecznościowych. Prezydent mógłby rozważyć częstsze występowanie z komentarzami pisemnymi na Twitter, czy FB. Sztab wyborczy mógłby na bieżąco śledzić pojawiające się memy i posty, szczególnie w Demotywatorach, na Youtube i innych tego typu miejscach również Instagram. Proszę tylko przeanalizować pozytywne reakcje na wpis Prezydenta dotyczący opinii jednego z sędziów i dobre Pr-owo poparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
3.    Niestety posłanka z wyciągniętym przed oblicza posłów w Sejmie palcem musi zostać ukarana co najmniej grzywną za niestosowne zachowanie. Zabrała kilka punktów procentowych poparcia Prezydentowi, bo prasa rozszalała się na ten temat, zresztą słusznie. Zachowanie niegodne posła. Nie możemy chronić jak partia Próżniaczych Obywateli posłów przestępców, partia musi być kryształowa.
4.    Dla dobra wygranej kampanii wyborczej Prezydent mógłby rozważyć zwołanie konsultacji prawniczych w Pałacu Prezydenckim, mógłby zaprosić prezes SN i wszystkich prezesów poszczególnych izb SN, TK oraz prawników sejmowych i rządowych, delegatów z sądów okręgowych, rejonowych – po jednym z konserwatywnych i opozycyjnych. Jakie miała dalej idące uregulowania dla KRS i ustawy o ustroju sądów powszechnych Prezes Gersdorf, że ustawa kagańcowa mimo tego jej się nie spodobała? To zastanawiające i wymagające dyskusji z udziałem akredytowanych telewizji TVN, Polsat (tam gdzie mówią często o PIS źle) i TVP. Dzięki tym konsultacjom w takim szerokim zakresie, z krótkimi komentarzami i materiałem w telewizjach (autoryzowanych) odwróci się spadek poparcia i pójdzie w górę. Prezes Kaczyński jako ojciec narodu modyfikujący złe działania i Prezydent A.Duda jako pośrednik między narodem (całym) a rozumiejącym Prezesem Kaczyńskim. Chodzi o wypracowanie spokoju w środowisku prawniczym, żeby ukarać rzeczywistych kastowych przestępców, a nie całe środowisko.
5.    Przeprowadzać należy sondy uliczne, często. Są tańsze niż badania opinii, a jak plastycznie oddają zaangażowanie zwykłych ludzi w poparcie dla Prezydenta. Byłaby też to gotowa odpowiedź na paszkwile wyborcze, które pojawiają się np. dzięki pośredniej kampanii jednego z kandydatów poprzez TVRepublika i obrażających kandydata z największym poparciem.
6.    Żarty Prezydenta w kampanii, podpowiadane w tekście przez sztab wyborczy mogłyby się pojawić, ale takie naprawdę dopasowane do wyborów i sytuacji.
7.    Trzeba zorganizować debaty zabierające głosy wyborcze tzw.małym kandydatom – mającym w sondażach poparcie do 12 %. Proponuję debatę na temat stanu państwa i oceny sytuacji Polski na arenie międzynarodowej w układzie :
a)    A.Duda – A.Kwaśniewski (tu jako szanowany prezydent dwóch kadencji, z którego doświadczeń w polityce na Wschód można skorzystać pokazując zainteresowanie odpowiednio ułożonymi pytaniami.
b)    A.Duda – R.Biedroń – krótka jazda bez trzymanki wykazująca, że to Biedroń jest nietolerancyjny wobec wszystkich ludzi o konserwatywnych poglądach i to on ma problem z patriotyzmem podobny do problemu D.Tuska.
c)    A.Duda – Kidawa/Błońska – skierowanie na kompetencje dotyczące kierowania urzędem prezydenta, kwalifikacje językowe, prognozy i kierunki ekonomiczne RP w następnych pięciu latach. Czyli walka z brakiem kompetencji.
d)    A.Duda – pozostali kandydaci.
Czyli taki układ rozgrywania minusów kandydatów przed rzeczywistą walką wyborczą z powtórzeniami najlepszych fragmentów w ostatnim tygodniu przed wyborami prezydenckimi. Proszę przestudiować wszystkie wystąpienia Baracka Obamy i Donalda Trumpa przed dniem wyborów prezydenckich w USA. Co różni je od wystąpień naszego prezydenta i co z tego można dopasować do naszych warunków polityczno-gospodarczo-zdrowotnych. Czy A.Duda odważyłby się wystąpić u Moniki Olejnik? Warte rozważenia, ale nie w kwietniu, ani maju.
Czy którykolwiek z kandydatów rozdawał na swoich wiecach wyborczych gadgety użytkowe zwykłym ludziom? Długopisy, breloczki, cienkopisy, gumki "poprawiające opozycję" w zapisach, magnesy na lodówki z notesikiem, DudaBus powinien zostać zaopatrzony w coś, co ludziom pozostanie w dłoniach, na półce, w kuchni lub przy radiu lub telewizorze, coś co utrwaliłoby wizerunek pozytywnie i pozostało w pamięci. Trzeba wydać kasę, żeby przedsiębiorcy zarobili.
Rzeczywiście wymagana jest pełna mobilizacja sztabu wyborczego, wszystkich posłów i członków PIS, w najmniejszym zakątku, a szczególnie tam, gdzie w ostatnich wyborach (prezydenckie i sejmowe) było najmniejsze poparcie dla partii i A.Dudy. Strajk sędziowski ma pochodzenie z tego samego źródła co strajk nauczycieli, ale – ale prawnicy są silniejsi majątkowo i merytorycznie, mniej podzieleni politycznie i bardziej taktyczni. Uważam, że należy szybko doprowadzić do konsultacji, które będzie prowadził prezydent A.Duda i jego kancelaria. Konsensus się narodowi spodoba.
A.Duda powinien częściej rozmawiać z młodzieżą uprawnioną do głosowania w myśl zasady i wyrażonego wobec nich zdania : To Wasze pokolenie posprząta po nas. To Wy będziecie w przyszłości decydować o Polsce. Macie już teraz misję dziejową, jak każde następne pokolenie – sprzątacie lub poprawiacie po poprzednim pokoleniu. Co w takim razie dziś szanujecie w dziadkach i rodzicach, by potem móc brać z nich przykład lub iść własną drogą? Liczymy na Was, na młodzież, że dobrze będziecie zmieniać Polskę.Wybory prezydenckie stanowią również wybór drogi przyszłego pokolenia. Itp. Zainteresowanie młodzieży niekatolickiej wyborem na prezydenta A.Dudy.
Wodzu Kaczyński, trudne to czasy, w których PIS musi udowadniać swoją uczciwość. W ogóle kiepsko jest, gdy człowiek niewinny musi gdziekolwiek udowadniać swoją uczciwość i prawość, bo działał wobec jego sytuacji jakiś zły osobnik lub grupa. Partia Próżniaczych Obywateli – nie załatwiła wielu polskich problemów najbiedniejszych przez tyle lat panowania w parlamencie, rządzie i urzędach, nie dbała o ludzi, było wysokie bezrobocie. Zielona Irlandia zawsze będzie dla absolwentów za granicą, bo partia Próżniaczych Obywateli nie zapewniła im wszystkim miejsc pracy. Trzeba ją wypunktować z każdego próżniactwa i z każdego przestępstwa. Media nieprzychylne trzeba napaść zasługami i treścią tak, by w końcu doszły do wniosku, że co najmniej są w błędzie co do ocen działania partii PIS. Mobilizacja musi być tak pełna, by żadna mainstremowa publikacja nie zaszkodziła kampanii, by żadna posłanka nawet we własnej toalecie nie wyciągała serdecznego palca do wroga, banity czy filmującego telefonem komórkowym opozycjonisty. Szefową kultury negocjacji i dochodzenia do szybkiego kompromisu w mediach mogłaby zostać Elżbieta Witek. Prasa ją lubi, ma tylko dobre wystąpienia.

Trzymam kciuki za powodzenie A.Dudy, nawet gdy śpię - trzymam kciuki za Jego powodzenie mentalnie. Nie pozwolił Bożemu Ciału spaść na ziemię. Jest dobrym człowiekiem.On jeden w tłumie kandydatów na prezydenta 2020.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale