5 obserwujących
145 notek
63k odsłony
135 odsłon

Kolejna piątka przed wyborami sejmowymi?

Wykop Skomentuj

Wodzu,

dobrze byłoby się zastanowić nad następującymi kwestiami:

1. budownictwo komunalne - tanie mieszkania dla najmniej zarabiających,

2.in vitro dla małżeństw długotrwale bezdzietnych np. 8-10 lat,

3. lasy państwowe - ujednolicenie sposobów zbierania runa leśnego i wprowadzenie skupów runa prowadzonych przez Lasy Państwowe,jako konkurencja do istniejących skupów,

4. Poczta Polska - przeorganizowanie przesyłek listowych poleconych na takie, które byłyby rejestrowane na każdym kroku po dotarciu do placówki pocztowej adresata elektronicznie, już przed wyjściem z listem listonosza do adresata, przed pierwszym awizo.Aby ukrócić szeroki proceder kontroli przesyłek z przekroczeniem uprawnień, proceder podkładania pod listy polecone innych treści lub zmiany kopert i numerów poleconych. Dobrze byłoby, by numer listu poleconego nie był naklejany jak obecnie, ale generowany przez system geograficznie kolejnym numerem listu w danej placówce pocztowej, z jak najmniejszym dostępem człowieka do mechanizmu. Drukowany byłby automatycznie na kopercie przez frankownice podłączone do systemu tylko na czas nadania listu, poza tym okresem byłyby one automatycznie blokowane.

5. Rozwój sieci bezpłatnych sal sportowych z planowanymi zajęciami poszczególnych sekcji sportowych, w każdej gminie i mieście, nie tylko do rekrutacji do zespołów, ale także dla ogólnego rozwoju sportowego. Dostępni trenerzy z poszczególnych dyscyplin najpopularniejszych w danym miejscu, nieodpłatnie. Sport uzdrawia, a młodzież trzeba czymś zająć poza iphone'ami i komputerami. Dziś większość zajęć sportowych poza szkołami jest płatna. Tracimy dużo młodych ludzi zdolnych do osiągania wyników mistrzowskich.

c.d.n.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka