5 obserwujących
144 notki
58k odsłon
84 odsłony

Podatki , gorąco w Iranie , wybory parlamentarne

Wykop Skomentuj

Który z synów Szimona Pereza wraz z jednym z jego wicepremierów Izraela z lat 2001-2012 może chcieć przez MOSAD i "prywatną" armię, za plecami USA rozpocząć wojnę z Iranem w obszarach Jemenu, Libanu i Syrii? Który z nich jest dziedzicem ideologii ojca? Czy już rozpoczęły się działania Izraela ponad Palestyńczykami na Wschód i Południe? Flota, czy piechota?

Which of the sons of Shimon Perez, together with one of his Israeli deputy prime ministers from 2001-2012, may want to start a war with Iran in the areas of Yemen, Lebanon and Syria through MOSAD and a private army behind the US? Which of them is heir to father's ideology? Have Israeli activities over the Palestinians to the East and South already begun? (NSA, Maryland)

Jeśli PIS szuka nisz szarej strefy podatkowej to nieuregulowana jest dokładnie sprawa hurtowego wywozu leków do krajów UE przez producentów, hurtownie farmaceutyczne i osoby pośredniczące w tym procederze. Tu trzeba może cło wywozowe zrobić, które stanowiłoby różnicę między ceną hurtową w kraju, a ceną tożsamego wywożonego leku za granicą. Polecam spin doktorom artykuł „Mafia lekowa” Dziennik Gazeta Prawna nr 134 z lipca 2019 roku.

Przewiduję na dziś PIS - wybory parlamentarne - 45 % poparcia, PO - 18 % poparcia, SLD (z Wiosną i Razem) - 18 %, PSL z Kukizem - 6-11%. SLD z przystawkami może odebrać głosy dla PO pod warunkiem, że wyciągnie z odmętów Wojciecha Olejniczaka i go przywróci w szeregi, wyrzuci do trzeciego szeregu Czarzastego, Miller przeprosi Kwaśniewskiego co najmniej za to, że rozczłonkował elektorat SLD, baronowie SLD nie będą startować, a do głosu dojdzie młodzież (30-50 letnia z całej Lewicy, dobre i czyste moralnie nazwiska). Wenderlich jest medialny, Kalisz może się wypowiadać w TVN krzepiąco o silnej lewicy, wszyscy powinni liczyć na odwilż i kontrować Lewicą elektorat "PO-Koalicji nie wiadomo z czym". Nie osiadamy na laurach przy elektoracie PIS tylko intensywnie pracujemy, szanujemy konkurencję, dobrze wypowiadamy się o Szymonie Hołowni w TVN (była Religia TV), chowamy Rydzyka w Toruniu niech ciągnie elektorat 60 Plus do urn, chowamy wszystko co wyśmiewane przez konkurencję, podkreślamy bezpieczeństwo socjalne, prawne i publiczne każdego najbiedniejszego Polaka.

SLD?Wiosna?Razem zapomniało, że istnieje radio (różne rodzaje, gdzie można młodych zachęcać do głosowania na socjal PIS plus demokrację lewicową?

PIS - prasa, książki, pedofilia, gospodarka, inflacja, dążenie do zgody z opozycją, która szanuje biednego, Frankowicze - nie ostatnie słowo dla poprawy losu.


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka