Co raz czesciej zastanawiam sie nad rola prokuratury, ktora obiecala transparentne sledztwo ,wspolprace z rodzinami, a co mamy zamiast tego.
Prokuratura pod pretekstem, ze wyciekly materialy odmawia Rodzinom, dostepu do akt.
Niby Rodziny moga sie z aktami zapoznac, ale nie moga kopiowac wiec praktycznie musza sie uczyc calych stron akt na pamiec.
Czy to jest normalne?
Prokuratura wylaczyla ze sledztwa, watek cywilny, i znow Rodziny nie maja statusu pokrzywdzonych, wiec dostepu do akt nie maja, ma natomiast dostep Premier Donald Tusk, ktory taki status osoby pokrzywdzonej uzyskal.
Prokuratura zwlekala dlugo z ekshumacja, sp Z Wassermana, zdaje sie rok czasu, na innych wnioskow, mimo watpliwosci Rodzin prokuratura zrealizowc nie chce, dlaczego??
Próbki DNA były już raz pobierane, tuż po katastrofie, i wysyłane do Moskwy. W ocenie prawników, najlepszym rozwiązaniem dla wyjaśnienia wszelkich nieścisłości związanych z sekcją i identyfikacją ciał byłaby zgoda prokuratury na ich ekshumację.
Nosniki informacji sa ciagle w ABW, ktora podobno je bada, niewiadomo dlaczego nie trafily do Rodzin?
Dlaczego prokuratura nie chce pelnomocnikom rodzin udostepnic zapisow czarnej skrzynki ATM?
Dodam, ze badania tej skrazynki prokuratura zlecila dopiero w pazdzierniku zeszlego roku ,a przeciez ta skrzynka to jest skrztynka szybkiego dostepu podobno.....
Ostatnia skandaliczna sprawa, o ktorej pisalam, to brak zgody na wydanie kopii zdjecia wykonanego na pokladzie tu 154 sp L.Kaczynskiego .
Pisalam o tym w ostatniej notce.
Pani Solska twierdzi , ze Jej maz nie wykonal tego zdjecia, a prokuratura twierdzi, ze nie ma watpliwosci, ze to sp Pan Solski wykonal to zdjecie, chociaz to bzdura, bo po prostu mogl zdjecie wykonac kazdy mnie z mojego telefonu rozni ludzie robia zdjecia.
..
Czy prokuraturze zalezy na wyjasnieniu tej katastrofy czy na zaciemnieniu.
Co prokuratura chce ukryc przed Rodzinami i przed spoleczenstwem.
Dosc dawno juz bo we wrzesniu blogerzy postawili kilka pytan prokuraturze i komisji Millera, jak do tej pory cisza odpowiedzi nie ma.
Czy prokuraturze zalezy na wyjasnieniu tej katastrofy czy na zaciemnieniu.
Co prokuratura chce ukryc przed Rodzinami i przed spoleczenstwem..
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prokuratura-chce-ponownego-badania-DNA-ofiar,wid,13500812,wiadomosc.html
http://czarownica.salon24.pl/367186,ostatnie-zdjecie-prez-l-kaczynskiego-w-co-gra-prokuratura
--
Jestem czarowica wredna , podstepna.Uwaga , bije ludzi miotla po glowie, ewentualnie podstawiam miotle i podcinam nogi .Mam kotke,ktora drapie i gryzie, wiec ostrzegam, zastanowic sie przed wejsciem.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości