Gini Belgijka
Administracjo przeguelas totalnie!
84 obserwujących
515 notek
602k odsłony
892 odsłony

Kto skoro nie Owsiak organizuje WOSP i kto za to placi

Wykop Skomentuj14

Po tragicznej smierci J.Owsiak wydal oswiadczenie tej oto tresci:


"Jerzy Owsiak zamieścił na Facebooku nagranie, na którym wezwał, by fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie łączyć z organizacją imprezy WOŚP w Gdańsku. Zapowiedział też skierowanie skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji przeciwko TVP. Zapowiedział również wystąpienie na drogę sądową.

– Fundacja taką agencję wynajmuje. Nie zabezpieczamy – my jako fundacja – innej imprezy, oprócz warszawskiej. Leży to po stronie organizatorów – powiedział Owsiak.

– Proszę więc nie łączyć w żaden sposób fundacji WOŚP z organizacją bezpieczeństwa imprezy w Gdańsku – dodał szef WOŚP."


Po tym oswiadczeniu nasunelo mi sie kilka pytan do pana Owsiaka.


Jezeli WOSP nie nalezy laczyc  organizacja imprezy WOSP w Gdansku i innych zdaje sie miastach, to kto organizuje te imprezy i ponosi koszta


Z drugiej strony pan Owsiak powiedzial, ze WOSP wynajela agencje ochrony.

Znow pytanie, nie organizuje to po co wynajmuje agencje ochrony?


Ale tu w tym zdaniu jest najladniejszy kwiatek :


"– Fundacja taką agencję wynajmuje. Nie zabezpieczamy – my jako fundacja – innej imprezy, oprócz warszawskiej. Leży to po stronie organizatorów – powiedział Owsiak. "


Zawsze myslalam, ze organizatorem imprez jest WOSP ale tu pan Owsiak wspomina o jakichs innych tajemniczych organizatorach.


Wiec kto organizuje -nie trudno zgadnac, samorzady, organizuja ponosza koszta, czyli podatnik.

Podatnik zbiera ddo puszek, przewaznie dzieciaki biegajace po mrozie .


A Pan Jurek, zbiera frukta, i tak sukces ma jednego ojca w tym przypadtku, to kleska jest sierota.


Na prosbe rodziny, kontynuowano zbiorke jeszcze  w sobote.


"Zbiórka stanowić będzie kontynuację 27. Finału WOŚP. Wolontariusze posługiwać się będą finałowymi identyfikatorami oraz skarbonkami oznaczonymi symboliką żałobną. Rozdawać będą także darczyńcom czerwone serduszka WOŚP. "


Identyfikatory WOSP ale znow sie pytam kto to organizowal?


Jakos zle mi sie kojarzy to czerwone serduszkoz czarna opaska , ale czegoz sie nie zrobi dla kasy.


"Podkreślił jednocześnie, że firma ta miała już "doświadczenie w zleceniach ochrony widowisk kulturalno-artystycznych", ale z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, organizatorem finału WOŚP, weszła we współpracę pierwszy raz. "


Tutaj pelnomocnik firmy ochroniarskiej zdradzil male co nieco, o organizatorze.


Okazuje sie nim byc "Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdansku"


Ciekawa obsypana nagrodami organizacja.

Dlaczego tak cicho bylo o niej?

Co z innymi miastami , niech sie ujawnia ci co organizuja, i przekazuja pieniadze Owsiakowi .

Pieniadze podatnikow, a pozniej pan Owsiak decyduje, czy lozka jakie przekazal ,szpitalowi, maja stac nakardiologii czy na geriatrii, jaksie panu Owsiaaaakowi nie podoba to lozka zabiera, pacjent z kardiologii moze lezec na podlodze, a na geriatrii ma stac lozko puste z serduszkiem.


Sprawa nastepna rozliczenia, ktorych Owsiak unika jak ognia.


"Patryk JakiJ’aime la Page

17 janvier 2018 ·

Panie Owsiak,

Po raz kolejny nie odpowiada Pan na prośby o rzetelne rozliczenie. Za to proponuje mi Pan wysłanie segregatorów z prośbą o pomoc. Jak Pan chce - to wyśle Panu w zamian segregatory z prośbami ludzi, którym życie zrujnowali i zniszczyli politycy, których Pan wspiera jak HGW. Politycy PO pozwolili na wyprowadzenie do różnych mafii środków kilka razy większych niż wszystkie Pana zbiórki. Politycy PO mogli to robić również dzięki Pana wsparciu - Panie Owsiak.

Po drugie proste pytanie o rozlicznie (przecież nie pana prywatnych środków) - a pieniędzy ludzi, którzy z dobrego serca wspierają WOŚP - wywołuje u Pana taką wściekłość?

Mam dla Pan propozycje - proszę mnie i grupę obywateli wpuścić do rozliczeń faktur z wszystkich pańskich spółek, zbiórek etc.. Proponuje - jeśli się okaże, że jest wszystko ok tak jak Pan mówi - przeproszę Pan publicznie za pytanie o rozliczenie i z Panem będę zbierał do puszek za rok. Zgoda?

Też przez wiele lat Pan wspierałem - więc mam prawo zapytać o rozliczenie. Proste nieagresywne pytanie.

Pozdrawiam,

Patryk Jaki"
https://www.trojmiasto.pl/Regionalne-Centrum-Wolontariatu-o6699.html

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-firma-ochroniarska-tajfun-wspolpracowala-z-wosp-po-raz-pierw,nId,2786417#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

https://www.trojmiasto.pl/Regionalne-Centrum-Wolontariatu-o6699.html

https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sobotnia-zbiorka-wosp-w-gdansku


https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-firma-ochroniarska-tajfun-wspolpracowala-z-wosp-po-raz-pierw,nId,2786417

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo