Blog
Czas na rodzinę!
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP www.srk.archpoznan.pl
0 obserwujących 26 notek 16343 odsłony
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP, 17 marca 2013 r.

Każdy może pomóc - Koncert Charytatywny w Poznaniu

Dobre informacje dla wszystkich, którzy chcą wesprzeć akcję pomocy dla rodzin wielodzietnych. W tym roku pomóc może każdy bez względu na miejsce zamieszkania!

XX Koncert Charytatywny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej odbędzie się 27 maja 2013r. , o godz. 18.00, w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego. Pieniądze ze sprzedaży cegiełek wśród widzów przekazane zostaną najbardziej potrzebującym wsparcia rodzinom.

Wesprzeć akcję można już poprzez sam zakup cegiełek i udział w koncercie.

A co z osobami, które nie mogą w dniu Koncertu dojechać na miejsce? Mogą zapewnić dzieciom podwójną radość... odstepując im i ich rodzicom opłacone przez siebie miejsca!

(Ceny minimalne cegiełek - rząd 3 i 4 - 80 zł, rząd 5 i 6 - 70 zł, rząd 7 i 8 - 60 zł, rząd 9 i 10 - 50 zł, rząd 11, 11a i 12 - 40 zł, rząd 13 do 17 - 30 zł, rząd 18 do 22 - 20 zł, rząd 23 i 24 - 10 zł, I piętro - od 10 do 30 zł w zależności od sektora)

Mailowa rezerwacja miejsc:

koncert@archpoznan.pl


Gwiazdy koncertu:

Mumio

 

Chór Dziewczęcy "Skowronki"

 


XV Amatorski Turniej Tenisa Stołowego - 23 marca 2013r. , godz. 9.00, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 54, ul Małoszyńska 38, Poznań. 


Jak przekazać 1 % podatku dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej?

Podatnik wpisuje w formularzunumer KRS:0000090832 (bez podawania nazwy Organizacji Pożytku Publicznego), oraz wpisuje dokładną kwotę(nie może być ona jednak wyższa niż 1% podatku). Pieniądze na konto organizacji przekaże urząd skarbowy.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej jest organizacją społeczną, która powstała w 1994 r., działającą na podstawie własnego statutu oraz w oparciu o przepisy prawa Kanonicznego oraz prawa o stowarzyszeniach. Skupia osoby akceptujące naukę społeczną Kościoła Katolickiego, a w szczególności naukę o małżeństwie i rodzinie. Działalność prowadzi w łączności z władzą kościelną, co gwarantowane jest przez osobę asystenta kościelnego - Ks. Kanonika Leonarda Polocha. Stowarzyszenie działa na terenie Archidiecezji Poznańskiej. Posiada osobowość prawną, a jego celem jest troska o zgodne z nauką Kościoła życie małżeńskie i rodzinne oraz wspieranie rodziny w wypełnianiu jej zadań społecznych. W szczególności prowadzona jest działalność społeczno-kulturalna i oświatowo-wychowawcza poprzez organizowanie poradnictwa rodzinnego, obozów i kolonii dla dzieci oraz imprez kulturalno-rekreacyjnych. Stowarzyszenie reprezentuje także interesy rodzin katolickich wobec władz publicznych (rządowych i samorządowych) oraz konsekwentnie inicjuje i wspiera wszelkie działania, których celem jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Nr KRS 0000090832.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @HALO To jak homosie pojawią się w reklamie telewizyjnej, to rodzina przed telewizorem się...
  • @TURABAT Szersze uzasadnienie akcji znaleźć można na obu linkowanych stronach. Rodzina jest...
  • @grazss Dziękujemy! Już powinno być OK.

Tematy w dziale