0 obserwujących
26 notek
18k odsłon
  336   0

Święta mamy dzięki Jezusowi Chrystusowi

To jest ta noc – która nas uwalnia z niewoli grzechu, która łamie wszystkie kajdany, którymi jesteśmy związani. Chrystus staje w drzwiach naszej celi, i mówi:

Droga jest wolna, możesz wyjść, ale możesz też zostać. Jesteś wolny, by wybrać. Kocham Cię, więc oddaję Ci twoją wolność, którą zgubiłeś, sprzedałeś, zdradziłeś, zaniedbałeś… Nie mogę Cię zmusić, byś poszedł za Mną. Oddałem Moje życie za ciebie, i teraz jest czas, byś to ty wybierał dokąd pójdziesz. Szanuję twoje wybory, i dlatego nie mogę ci zabrać ich konsekwencji, bo to byłoby zaprzeczeniem wolności. Jeśli chcesz żyć, to idź za Mną, bo Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem.

Bez względu na to gdzie dziś jesteś, i gdzie będziesz w te Święta, i co będziesz robić - Ja biorę na Krzyż twoje bankructwa, zdrady, porażki. Jeśli chcesz, możesz ze Mną zmartwychwstać. Jeśli będziesz mnie szukać, to będę tam gdzie zawsze: przy tobie.

 

Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

Michał A. Michalski

 XX Koncert Charytatywny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej - 27 maja 2013r. , godz. 18.00, Aula UAM. (gwiazdy koncertu: : Kabaret Mumio i Chór Dziewczęcy „Skowronki). Mailowa rezerwacja miejsc: koncert@archpoznan.pl.
Bilety także do kupienia w Centrum Informacji Miejskiej na pl. Wolności w Poznaniu.Jak przekazać 1 % podatku dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej?

Podatnik wpisuje w formularzunumer KRS:0000090832 (bez podawania nazwy Organizacji Pożytku Publicznego), oraz wpisuje dokładną kwotę(nie może być ona jednak wyższa niż 1% podatku). Pieniądze na konto organizacji przekaże urząd skarbowy.

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale