Blog
Czas na rodzinę!
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP www.srk.archpoznan.pl
0 obserwujących 26 notek 16355 odsłon
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich AP, 29 marca 2013 r.

Święta mamy dzięki Jezusowi Chrystusowi

To jest ta noc – która nas uwalnia z niewoli grzechu, która łamie wszystkie kajdany, którymi jesteśmy związani. Chrystus staje w drzwiach naszej celi, i mówi:

Droga jest wolna, możesz wyjść, ale możesz też zostać. Jesteś wolny, by wybrać. Kocham Cię, więc oddaję Ci twoją wolność, którą zgubiłeś, sprzedałeś, zdradziłeś, zaniedbałeś… Nie mogę Cię zmusić, byś poszedł za Mną. Oddałem Moje życie za ciebie, i teraz jest czas, byś to ty wybierał dokąd pójdziesz. Szanuję twoje wybory, i dlatego nie mogę ci zabrać ich konsekwencji, bo to byłoby zaprzeczeniem wolności. Jeśli chcesz żyć, to idź za Mną, bo Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem.

Bez względu na to gdzie dziś jesteś, i gdzie będziesz w te Święta, i co będziesz robić - Ja biorę na Krzyż twoje bankructwa, zdrady, porażki. Jeśli chcesz, możesz ze Mną zmartwychwstać. Jeśli będziesz mnie szukać, to będę tam gdzie zawsze: przy tobie.

 

Chrystus Zmartwychwstał, prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

Michał A. Michalski

 XX Koncert Charytatywny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej - 27 maja 2013r. , godz. 18.00, Aula UAM. (gwiazdy koncertu: : Kabaret Mumio i Chór Dziewczęcy „Skowronki). Mailowa rezerwacja miejsc: koncert@archpoznan.pl.
Bilety także do kupienia w Centrum Informacji Miejskiej na pl. Wolności w Poznaniu.Jak przekazać 1 % podatku dla Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej?

Podatnik wpisuje w formularzunumer KRS:0000090832 (bez podawania nazwy Organizacji Pożytku Publicznego), oraz wpisuje dokładną kwotę(nie może być ona jednak wyższa niż 1% podatku). Pieniądze na konto organizacji przekaże urząd skarbowy.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej jest organizacją społeczną, która powstała w 1994 r., działającą na podstawie własnego statutu oraz w oparciu o przepisy prawa Kanonicznego oraz prawa o stowarzyszeniach. Skupia osoby akceptujące naukę społeczną Kościoła Katolickiego, a w szczególności naukę o małżeństwie i rodzinie. Działalność prowadzi w łączności z władzą kościelną, co gwarantowane jest przez osobę asystenta kościelnego - Ks. Kanonika Leonarda Polocha. Stowarzyszenie działa na terenie Archidiecezji Poznańskiej. Posiada osobowość prawną, a jego celem jest troska o zgodne z nauką Kościoła życie małżeńskie i rodzinne oraz wspieranie rodziny w wypełnianiu jej zadań społecznych. W szczególności prowadzona jest działalność społeczno-kulturalna i oświatowo-wychowawcza poprzez organizowanie poradnictwa rodzinnego, obozów i kolonii dla dzieci oraz imprez kulturalno-rekreacyjnych. Stowarzyszenie reprezentuje także interesy rodzin katolickich wobec władz publicznych (rządowych i samorządowych) oraz konsekwentnie inicjuje i wspiera wszelkie działania, których celem jest ochrona życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Stowarzyszenie jest organizacją pożytku publicznego. Nr KRS 0000090832.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @HALO To jak homosie pojawią się w reklamie telewizyjnej, to rodzina przed telewizorem się...
  • @TURABAT Szersze uzasadnienie akcji znaleźć można na obu linkowanych stronach. Rodzina jest...
  • @grazss Dziękujemy! Już powinno być OK.

Tematy w dziale