Blog
Jakie społeczeństwo takie i media.
czubas

czubas

Blogging is like graffiti with
6 obserwujących 91 notek 35963 odsłony

Ukazał się na pierwszej stronie Salonu24 tekst pod nazwą: Ujazdowski proponuje kompromis z opozycją. Odejdzie z PiS? http://newsroom.salon24.pl/740916,ujazdowski-proponuje-kompromis-z-opozycja-odejdzie-z-pis#logged Okazało się, że...

Dział: Polityka, Temat: PiS
2 0 20.12.2016

O mnie

Zwolennik wolnego rynku - im mniej władzy urzędnikow - tym lepiej.

Także fan piłki nożnej - zwłaszcza lig angielskiej i hiszpańskiej.

Nie czytam blogerów-cenzorów, jak FYM, Freeman, Teresa Bochwic, chips, kokos26, Aspiryna, Tomasz Sakiewicz, Eska, którzy usuwają krytyczne teksty, banują, bo nie potrafią odpowiedzieć na krytykę.
Jeśli ktoś publikuje blog ale nie zgadza się by jego tezy podlegały krytyce powinien to jasno stwierdzić.Na cenzurę u Rolexa czy Osiejuka wystarczy mieć inne zdanie. Nie podzielasz ich zdania? Więc jako rzecze Osiejuk :" poznaj moje dobre serce i idź w diabły." Nie ma kadzenia, nie ma dyskusji.... Eska mnie zbanowała, bo chciałem by jasno stwierdziła, czy jest za rządową czy prywatną własnością (w świetle wypadku kolejowego pociągów będących własnością dwóch rządowych spółek).

Nie lubię chamstwa ale nie lubię też i cenzury.Nigdzie na świecie nie ma mediów obiektywnych i niezależnych - nie będzie więc ich też i w Polsce.

Ostatnie komentarze

  • @Autor - to znak, że niezależne myślenie nie ma w PiS szans.... To zły znak. Pokazuje...
  • @Autor - Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło od końca 2015 do końca października 2016 o...
  • @AUGUSTMOCNY - a ja nie popieram cenzury... "Chodzi o to na co sa narażeni zagladający tu...