Polacy prowadzą z Wyspami owczymi 2::0. a Albania wygrała z Czechami też dwa do zera .
Jaki to prognostyk na niedzielne wybory każdy sobie ustali sam .
Jest dobrze.
Polacy prowadzą z Wyspami owczymi 2::0. a Albania wygrała z Czechami też dwa do zera .
Jaki to prognostyk na niedzielne wybory każdy sobie ustali sam .
Jest dobrze.
Nie wybieram nikogo na więcej niż 2 kadencje
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (8)